Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 19:22:26

"Сіверщина гостинна" - проєкт, що успішно реалізовується

17.08.2020   09:41Агенцiя

«Розвиток сільського та зеленого туризму на Чернігово-Сіверщині: перспективи, успішні кейси, тенденції розвитку».

За такою тематикою відбувся семінар 14 серпня у селі Слобідка Новгород-Сіверського району. Експерти з обласного центру, учасники - з Менщини, Сосниччини, Семенівщини, Новгород-Сіверщини, деяких інших районів та ОТГ Чернігівської області не просто дискутували про сучасні тенденції розвитку сільського та зеленого туризму на Чернігово-Сіверщині, а й презентували новий туристичний маршрут «Наше коріння», відкривали зелену садибу родини Мишко, надихались історіями успіху, релаксували в апібудиночку та, звісно, смакували пиріжками й млинцями з маком та трав’яним чаєм і медом.

Декілька годин плідної роботи, десятки практичних порад, креативні ідеї та шалені мрії. Мотивація населення Чернігівщини, зокрема, Новгород-Сіверського району на активізацію співпраці в напрямку розвитку зеленого туризму на території області та більш активної участі жителів у створенні цієї галузі; напрацювання рішення для розвитку туристичного потенціалу громад, що обрали туризм одним з напрямків свого стратегічного розвитку та навчання їх представників вибудовувати комунікації, що сприятимуть пізнаванності громад серед потенційних туристів – такі цілі ставили перед собою організатори семінару - ГО «Княжий град» та сектор культури Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Чернігівської області.

А ця активність була проведена в рамках проекту «Сіверщина гостинна», що реалізовується за програмою конкурсів проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету Чернігівщини у 2020 році.

Хочеться сподіватися, що учасники семінару повернулись додому вмотивованими та готовими до дій, а професійна підтримка експертів з Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації та медіа центру «Моє місто» Павла Веселова, Тетяни Коржинської та Вікторії Сидорової - активістів, які розвиватимуть сільський туризм на Чернігово-Сіверщині буде здійснюватись і надалі.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл продовжено до 11 грудня включно

Чернігів: дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл продовжено до 11 грудня включно 18:44

Таке рішення ухвалено у зв'язку із збільшенням кількості хворих на коронавірус в місті.

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду 18:21

Відповідно до постанов територіальних виборчих комісій про призначення (оголошення) повторних виборів депутатів сільських рад та виборів міського голови (далі – повторних виборів) на неділю, 17 січня 2021 року, призначено повторні вибори.

Виявлено 221 новий випадок COVID-19

Виявлено 221 новий випадок COVID-19 16:43

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 30 листопада в області зафіксовано 221 новий випадок COVID-19.

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень 15:10

За даними матеріалами зареєстровано кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених статтею 212 КК України. Наразі тривають слідчі дії.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:56

Упродовж минулого тижня з 23 по 30 листопада щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіка особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.