Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 січня, 22:50:18

Пройшла зустріч випускників ЧВВАУЛ

17.08.2020   09:23Агенцiя

Місто Чернігів завжди пишалося своїм Вищим військовим авіаційним училищем льотчиків та його випускниками. Це був навчальний заклад, який випустив масу видатних льотчиків-випробувачів, льотчиків-космонавтів та інших визначних авіаторів. Це була найсерйозніша життєва школа.

А сьогодні активною є Рада ветеранів училища, яка, серед іншого, зараз звертається до міської ради з пропозицією про будівництво в районі в’їзду на колишню територію училища, перед монументом з літаком, тематичного скверу авіації. І в близькому майбутньому місто готове втілювати такий проєкт.

Урочистості відбулися на головному плацу славетного училища, біля музею літаків. На щорічні зустрічі випускники училища в ці дні приїжджають і з інших міст, приходять цілими сім’ями, з дітьми та онуками - щоб показати їм літаки та корпуси вузу, де вони отримали путівку в небо. Цього року серед присутніх були випускники різних років, починаючи з 1954-го.

У минулі роки саме за ініціативи ветеранів училища в Чернігові вулиця Червоногвардійська переіменована на Льотну, а на її початку з`явилася площа Авіаторів. З 2011 року тут існує музей авіації. Проводяться не тільки зустрічі випускників, а й інша відповідна робота. Сьогодні в Чернігові мешкають тисячі родин, чия доля пов`язана з Чернігівським вищим військовим авіаційним училищем льотчиків. А його випускники служать в авіації незалежної України та обіймають різні посади в авіаційній галузі по всьому світу.

Останні новини Чернігівщини

Держава прагне захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів

Держава прагне захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів 15:40

У зв’язку зі значним зростанням ціни на газ у Європі та на українських біржах держава має захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів.

Ніжин: відбулося нагородження учасників міського огляду-конкурсу

Ніжин: відбулося нагородження учасників міського огляду-конкурсу 14:51

18 січня відбулося підведення підсумків міського огляду-конкурсу на краще новорічно-різдвяне оформлення.

У погоні за адреаліном. ФОТОрепортаж

У погоні за адреаліном. ФОТОрепортаж 13:37

Всі ці молоді люди з дитинства закохані у техніку.

Виявлено 20 нових випадків COVID-19

Виявлено 20 нових випадків COVID-19 13:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 січня в області зафіксовано 20 нових випадків COVID-19.

Стартував пілотний проект сертифікації вчителів

Стартував пілотний проект сертифікації вчителів 12:05

18 січня стартувала реєстрація вчителів початкових класів для участі у зовнішньому оцінюванні професійних компетентностей. Пілотний проект із сертифікації замінює традиційну атестацію.