Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 2 жовтня, 02:59:21

Пройшла зустріч випускників ЧВВАУЛ

17.08.2020   09:23Агенцiя

Місто Чернігів завжди пишалося своїм Вищим військовим авіаційним училищем льотчиків та його випускниками. Це був навчальний заклад, який випустив масу видатних льотчиків-випробувачів, льотчиків-космонавтів та інших визначних авіаторів. Це була найсерйозніша життєва школа.

А сьогодні активною є Рада ветеранів училища, яка, серед іншого, зараз звертається до міської ради з пропозицією про будівництво в районі в’їзду на колишню територію училища, перед монументом з літаком, тематичного скверу авіації. І в близькому майбутньому місто готове втілювати такий проєкт.

Урочистості відбулися на головному плацу славетного училища, біля музею літаків. На щорічні зустрічі випускники училища в ці дні приїжджають і з інших міст, приходять цілими сім’ями, з дітьми та онуками - щоб показати їм літаки та корпуси вузу, де вони отримали путівку в небо. Цього року серед присутніх були випускники різних років, починаючи з 1954-го.

У минулі роки саме за ініціативи ветеранів училища в Чернігові вулиця Червоногвардійська переіменована на Льотну, а на її початку з`явилася площа Авіаторів. З 2011 року тут існує музей авіації. Проводяться не тільки зустрічі випускників, а й інша відповідна робота. Сьогодні в Чернігові мешкають тисячі родин, чия доля пов`язана з Чернігівським вищим військовим авіаційним училищем льотчиків. А його випускники служать в авіації незалежної України та обіймають різні посади в авіаційній галузі по всьому світу.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 167 нових випадків COVID-19

Виявлено 167 нових випадків COVID-19 16:24

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 жовтня в області зафіксовано 167 нових випадків COVID-19.

Впродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 4 пожежі

Впродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 4 пожежі 14:19

Протягом минулої доби на території Чернігівської області виникло 4 пожежі, з яких 2 у житловому секторі громадян, 1 в природних екологічних системах, 1 на об'єкті.

Анатолій Гунько:

Анатолій Гунько: "Якісна освіта – це перепустка в життя для підростаючого покоління" 14:11

Освіта – одне з найболючіших питань нашого сьогодення. Але якщо поставити собі за мету, то можна вирішити навіть найбільш складні проблеми, впевнений кандидат в народні депутати України по виборчому округу №208, правозахисник та засновник громадської організації "Правозахист плюс" Анатолій Гунько.

Родина з 3-х осіб потрапила в лікарню після вживання відварених та підсмажених грибів зеленушок

Родина з 3-х осіб потрапила в лікарню після вживання відварених та підсмажених грибів зеленушок 12:56

ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони України» повідомляє про випадок отруєння дикорослими грибами в м. Городня.

Все, що треба знати про нові правила голосування. ВІДЕО 12:49

25 жовтня в Україні – місцеві вибори! Вони відбуваються кожні п'ять років, а інколи – частіше. Проте цього разу вибори проводитимуть за новими правилами, які дуже відрізняються від звичних.