Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 січня, 00:05:35

Прокуратура вимагає визнати недійсними додаткові угоди до договорів закупівлі енергоносіїв бюджетними установами області

17.08.2020   07:30Агенцiя

Прокуратурою установлено непоодинокі факти ініціювання постачальниками енергоносіїв внесення змін до укладених з бюджетними установами договорів за відсутності передбачених законом підстав.

За умовами цих угод ціна на пальне та природний газ збільшується при одночасному зменшенні обсягів поставок.

Про недобросовісні підходи під час формування постачальниками ціни на газ та пальне свідчить заниження вартості предмета закупівлі на етапі визначення переможця тендерної процедури та подальше стрімке укладення додаткових угод.

Наведене порушує інтереси держави у бюджетній сфері, спотворює результати торгів та нівелює економію, на яку розраховував покупець при підписанні основного договору.

За таких обставин, органами прокуратури області, здійснюючи представництво інтересів держави в судах, лише у поточному році направлено до суду 6 позовів про визнання недійсними додаткових угод до договорів та стягнення сплачених на їх виконання коштів, сума яких сягає близько мільйона гривень.

Зокрема, прокуратурою направлено до суду позов в інтересах однієї із селищних рад області про визнання недійсними додаткових угод до договору про закупівлю природного газу, вартість якого складає 1 430 тис. грн.

Позови наразі перебувають у провадженні суду, участь у судових засіданнях забезпечується прокурорами апарату прокуратури Чернігівської області.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини