Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 08 годину 02 жовтня 2012 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 4 пожежі, з яких 3 в житловому секторі, 1 інша. Врятовано 1 людину.
1. Пожежа в житловому секторі Ніжинський р-н, смт Лосинівка 25.09.2012 року сталася пожежа скирти соломи. Вогнем знищено 0,5 т грубих кормів. Причина – необережність під час куріння господаря. Підрозділи МНС на гасіння не залучалися.
2. Пожежа в житловому секторі м. Городня, вул. Калініна О 15 год. 50 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем пошкоджено покрівлю та стіни. Причина – необережність під час куріння сина господарки 1999 р.н. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.
3. Пожежа м. Мена, вул. Леніна О 18 год. 29 хв. сталася пожежа сміття у підвальному приміщенні безгосподарчої будівлі. Вогнем знищено сміття на площі 5 кв.м. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток відсутній. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.
4. Пожежа в житловому секторі Городнянський р-н, с. Перепис О 23 год. 15 хв. сталася пожежа нежилого будинку. Вогнем пошкоджено 1 кв.м підлоги та 2 кв.м стіни. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Господар та збитки встановлюються. Врятовано 1 людину та матеріальних цінностей на суму 5 000 грн.
Дорожньо-транспортні пригоди:
01.10.2012 року о 18 год. 45 хв. біля с. Жуківка, Куликівського р-ну, водій автомобіля “Daewoo Lanos”, не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу та здійснив зіткнення з автомобілем “ВАЗ 210994”. Внаслідок ДТП три особи загинули: водій автомобіля ВАЗ, його пасажир 1974 р.н. та пасажир автомобіля “Daewoo Lanos” 1981 р.н., одну особу травмовано: водій автомобіля “Daewoo Lanos”. На місце події залучалися відділення пожежно-рятуального підрозділу смт Куликівка на автоцистерні та відділення аварійно-рятувальної частини м. Чернігів на аварійно-рятувальному автомобілі. За допомогою гідравлічного інструменту проводились роботи по звільненню тіл двох загиблих від елементів пошкодженого кузова автомобіля “ВАЗ 210994”.
Останні новини Чернігівщини
ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55
Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.
До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.
На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47
Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.
Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45
У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.
5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression