Поліцейські розшукали зниклу бабусю
Співробітники Талалаївської поліції знайшли 91-річну мешканку району, яка зникла безвісти.
Близько десятої години вечора до чергової частини Талалаївського відділення поліції надійшло повідомлення від мешканця одного з сіл району, що його престаріла мати пішла з господарства у невідомому напрямку та до цього часу не повернулася. Як зазначив син, мати може втрачати пам'ять.
Весь особовий склад місцевої поліції був зібраний по тривозі, також на допомогу прийшли громадські формування та мешканці села. Учасники пошукової операції розподілили на сектори прилеглу місцевість та розпочали її прочісування.
Завдяки злагодженим діям пошукових груп бабусю знайшли без будь-яких ушкоджень та доставили додому.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.