Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 лютого, 05:08:01

Чернігівщина у Топ-5 за темпами реалізації Програми Президента України "Велике будівництво"

13.08.2020   09:00Агенцiя

12 серпня на селекторній нараді з головами обласних державних адміністрацій Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов оприлюднив перелік лідерів серед регіонів за результатами виконання робіт в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Серед областей-лідерів були названі:
1.    Хмельницька – 79% реалізації;
2.    Чернівецька – 74%;
3.    Донецька – 73%;
4.    Чернігівська – 72%;
5.    Харківська – 71%.

Учасники наради розглянули питання ефективності використання коштів та ступеня готовності об'єктів інфраструктури. Особливо, дитячих садочків та шкіл - до 1 вересня залишається зовсім небагато часу. Було рекомендовано пришвидшити роботи для вчасної здачі об’єктів та контроль за якістю виконання.

За словами Андрія Прокопенка, в Чернігівській області в рамках програми «Велике будівництво» проводяться будівельні та ремонтні роботи на 15 об’єктах соціальної інфраструктури: 5 шкіл, 5 садочків та 5 спортивних об’єктів, крім того проводиться повна реконструкція приймальних відділень 9 опорних лікарень, реалізується понад 60 проєктів реконструкції та будівництва доріг.

- У 2020 році в Чернігівській області плануємо відремонтувати понад 300 кілометрів доріг місцевого та національного значення, це втричі більше ніж у попередні роки. Чернігівщина серед лідерів за темпами реалізації програми Президента України "Велике будівництво", тож працюємо далі, щоб все задумане завершити вчасно, - зазначив голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини