Штраф 1700 гривень за вирощування маку
Вироком Чернігівського районного суду Чернігівської області від 06.08.2020 мешканця одного з сіл Чернігівського району визнано винуватим у скоєнні кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст.310 КК України.
Так, встановлено, що навесні 2020 року обвинувачений, 1975 року народження, на присадибній ділянці за місцем свого проживання посіяв рослини маку снотворного з метою подальшого використання без мети збуту.
В судовому засіданні обвинувачений вину визнав в повному обсязі, у скоєному розкаявся та обіцяв не вчиняти таких дій у майбутньому.
Судом взято до уваги те, що обвинувачений повністю визнав всі обставини вчиненого, має на утриманні малолітню дитину, та призначено покарання у виді штрафу у розмірі 1700 гривень.
За інформацією Чернігівської місцевої прокуратури
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.
В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16
Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.
За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.
Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09
Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.