Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 лютого, 00:44:56

Розпочався сезон полювання на пернату дичину

10.08.2020   10:10Агенцiя

8 серпня, відповідно до законів України «Про мисливське господарство та полювання», «Про тваринний світ» на території Чернігівської області розпочався сезон полювання на пернату дичину.

Полювання дозволено у середу, суботу та неділю.

Усі накази про проведення полювання на сезон 2020/2021 користувачів мисливських угідь, розташованих на території Чернігівщини, погоджені з Чернігівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, а також з Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Департамент екології та природних ресурсів ОДА нагадує мисливцям про обов’язкове дотримання правил полювання та пожежної безпеки в екосистемах.

Життя – найцінніша річ. Тому будьте особливо обережними, не нехтуйте правилами техніки безпеки при поводженні з мисливською зброєю!

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43

Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33

Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.

У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.