Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 жовтня, 04:14:28

Поліція встановлює обставини смертельної ДТП біля Мени

04.08.2020   15:13Агенцiя

Поліція розслідує обставини дорожньо-транспортної пригоди, у якій внаслідок зіткнення легковика з придорожнім деревом загинули водій та пасажир автівки.

Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду біля міста Мена надійшло до поліції сьогодні уночі близько 2:30. На місце події прибула група реагування патрульної поліції та слідчі з розслідування злочинів у сфері транспорту.

За попередньою інформацією, водій автомобіля "Geely" не впорався з керуванням та виїхав за межі автодороги. Легковик зіткнувся з придорожнім деревом, внаслідок чого водій та пасажир загинули на місці події.

Поліція відкрила провадження за частиною 3 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб).

Триває досудове розслідування.

Загалом упродовж доби в Чернігівській області сталися чотири дорожньо-транспортні пригоди. Двоє людей загинули, ще четверо дістали травми.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

Призначено нового керівника Чернігівської окружної прокуратури 08:39

Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Дейнека представив колективу Чернігівської окружної прокуратури нового керівника – Дениса Тетеніча.

Зловживання, привласнення бюджетних коштів, порубки та безпідставні бронювання –прокурори Чернігівщини викрили чергові фактипротиправної діяльності. Понад 107 млнгрн збитків 17:35

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у взаємодії зіншими правоохоронними органами області повідомили про підозру29особам, серед яких очільник міста, депутат місцевої ради, начальники управлінь міських рад, керівниця освітнього закладу, майстер лісу,колишні працівники виправної колонії, директори товариств та підприємці. Загальна сума завданих збитків становить понад 107 млн грн.

До уваги пасажирів "Укрзалізниці" — зміни руху поїздів на Ніжинському напрямку 16:59

АТ «Українська залізниця» повідомляє, що через ворожі обстріли рух поїздів на Ніжинському напрямку обмежено. Поїзди курсують із затримкою:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини