У Чернігівській області зафіксовано +10 нових випадків захворювання COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 13 годину 4 серпня за минулу добу виявлено 10 нових випадків інфікування на COVID-19.
Захворювання підтверджено у чотирьох чернігівців, одного жителя Козелецького району та одного з Прилуцького, двох осіб з Бобровицького району та двох з міста Ніжин. Двоє перебувають на госпіталізації в Чернігівській міській лікарні №2, інші лікуються амбулаторно.
Сьогодні повторні ПЛР-тести показали відсутність інфекції ще у 32 пацієнтів. Одужали 11 хворих у Варвинському районі, п’ятеро – у Носівському, семеро ніжинців, восьмеро чернігівців та один хворий з Корюківського району. Останній перебував на госпіталізації в Корюківській районній лікарні, інші – на амбулаторному лікуванні.
Всього в області 910 підтверджених діагнозів інфікованих на коронавірус, з них:
- 601 пацієнт одужав;
- 231 хворий лікується амбулаторно;
- 59 пацієнтів перебувають на госпіталізації в медзакладах;
- 14 летальних випадків (1-Борзнянський район, 6-Варвинський район, 1-Носівський район; 1-Прилуцький район, 1-м.Прилуки, 4-м. Чернігів);
- 5 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19 (1-Борзнянський район, 4-м.Чернігів).
Наразі на Чернігівщині зафіксовано 290 активних випадків COVID-19.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська дзюдоїстка Анна Казакова здобула бронзу на етапі Відкритого Кубка Європи в Італії 10:39
У Конельяно (Італія) триває черговий етап Відкритого Кубка Європи з дзюдо, в якому беруть участь майже 350 спортсменів із 38 країн.
Чернігівська легкоатлетка Ганна Жмурко у складі збірної України виборола «срібло» на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з кросу в Румунії 10:37
Фінішував чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з кросу, що проходив у Бейле-Фелікс (Румунія).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
10 листопада: цей день в Україні і світі 10:32
День 1356 Російська агресія - Day 1356 Russian aggression
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.