Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 02:04:13

На Бахмаччині поліцейські знищили близько двох тисяч кущів конопель

03.08.2020   09:10Агенцiя

До Бахмацького відділу поліції надійшла інформація про те, що в селі Обмачево на полі для випасу худоби росте чимало конопель.

Особовий склад Бахмацького відділу поліції виїхав на місце події. На ділянці площею 700 квадратних метрів правоохоронці виявили 1715 рослин конопель. Разом із місцевими мешканцями вони знищили наркотичні рослини, спаливши їх у дробленому вигляді.

За попередньою інформацією, коноплі насіялися на полі самостійно. Утім, правоохоронці перевіряють ймовірність їх культивування місцевими мешканцями.

У разі підтвердження такої інформації причетним особам буде загрожувати кримінальна відповідальність — до семи років позбавлення волі за частиною 2 статті 310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель). Ця частина визначає покарання, зокрема, за культивацію посівів конопель у кількості понад 50 рослин.

Нагадаємо, що від травня триває комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак», метою яких є виявлення та знищення незаконних посівів наркотичних рослин снотворного маку та конопель, а також перекриття каналів їх надходження у незаконний обіг.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.

Енергостійкість бізнесу в дії…

Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55

Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.