Зберігається високий рівень зростання захворюваності на коронавірус
За даними щоденного моніторингу, протягом доби в області зафіксовано 29 нових випадків COVID-19.
Результати лабораторних досліджень підтвердили інфікування 2 жителів Бобровицького району та 7 осіб у Носівському районі. По 1 хворому виявлено у Городнянському, Ніжинському та Чернігівському районах, по 4 - у містах Ніжин та Прилук. В обласному центрі захворіло 9 людей.
До медзакладів госпіталізовано 4 людей, зокрема 2 пацієнти перебувають у Ніжинській ЦМЛ, 1 - у Прилуцькій ЦМЛ та 1 - у Чернігівській МЛ№2. Інші хворі знаходяться на амбулаторному лікуванні.
Разом із тим, ще 11 пацієнтів одужали від COVID-19. Серед тих, у кого повторні результати ПЛР-тестування негативні, 2 прилучан та 9 жителів Чернігова. Троє з них перебували на госпіталізації в Прилуцькій ЦМЛ, Чернігівській МЛ№2, інші знаходилися на амбулаторному лікуванні.
Статистика рівня заховрюваності на ранок сьогоднішнього дня в області є такою:
-820 офіційно підтверджених випадків COVID-19;
-565 пацієнтів одужали (1-Бахмацький район, 11-Борзнянський район, 48-Бобровицький район, 26-Варвинський район, 3-Городнянський район, ї4-Ічнянський район, 32-Куликівський район, 25-Козелецький район, 8-Корюківський район, 8-Носівський район, 11-Ніжинський район, 1-Новгород-Сіверський район, 6-Прилуцький район, 7-Менський район, 3-Семенівський район, 4-Сновський район, 1-Сосницький район, 2-Ріпкинський район, 67-Чернігівський район, 19-м. Ніжин, 43-м. Прилуки, 235-м. Чернігів);
-185 хворих знаходяться на амбулаторному лікуванні (3-Бобровицький район, 12-Варвинський район, 7-Ічнянський район, 2-Городнянський район, 4-Корюківський район, 1-Куликівський район, 8-Козелецький район,1-Менський район, 13-Носівський район, 4-Ніжинський район, 8-Прилуцький район, 1-Сновський район, 1-Чернігівський район, 64-м. Чернігів, 16-м. Ніжин, 40-м.Прилуки);
-51 ппацієнт перебуває на госпіталізації в ЗОЗ (2-Борзнянська ЦРЛ, 15-Прилуцька ЦМЛ, 9-Ніжинська ЦМЛ, 8-Козелецька ЦРЛ, 2-Корюківська ЦРЛ, 3-ОДЛ, 1-Чернігівська ЦРЛ, 10-Чернігівська МЛ №2); 1 хвору госпіталізовано до м. Києва (Прилуцький район);
-14 летальних випадків (1-Борзнянський район, 6-Варвинський район, 1-Носівський район; 1-Прилуцький район, 1-м.Прилуки, 4-м. Чернігів);
-5 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19 (1-Борзнянський район, 4-м.Чернігів).

Останні новини Чернігівщини
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.
На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41
До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.
У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36
Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.