Уздовж Чорториївського яру будують ділянку системи відведення дощових і талих вод
Наразі в Чернігові проводяться реконструкція каналізаційного колектору та будівництво лотка для водовідведення вздовж Чорториївського яру.
Від вул. Самійленка, 12 до насосної станції по вул. Мстиславській, 100а ведуться роботи з реконструкції самопливного каналізаційного колектору. Глибина закладання труб сягає 6 м.
Напірний колектор перед ним уже замінений у поточному році.
Одночасно тут же проводиться будівництво водовідвідного лотка. Він має чималі розміри: ширину 3 метри і глибину 1.5 метри.
Через особливості рельєфу тут збираються дощові й талі води з території близько 700 га. Ранійше вода стікала цим же руслом по дну яру, але природнє заглиблення мало менший об'єм і двори регулярно підтоплювало. Окрім того, що збільшиться об'єм водостоку, лоток також захистить ґрунт від розмивання - після виконання земляних робіт при будівництві колектора це є необхідним.
Реконструкція мереж відведення дощових і талих вод, розташованих перед цим лотком - під територією гаражного кооперативу №29 - цього року - на стадії проєктування.
Прес-служба Чернігівської міської ради за інф. Управління ЖКГ
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.