Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 07:41:35

Реальні кроки на шляху забезпечення безперебійного постачання електричної енергії до житлового будинку по вулиці Шевченка, 160-а у місті Чернігові

31.07.2020   09:38Агенцiя

Уже не один рік поспіль існує проблема з організацією належного електропостачання майнового комплексу, що розташований за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 160-а. Мова йде про будівлю, де розташовані житловий будинок на 58 квартир, що перебувають у приватній власності, а також приміщення КНЗ «Чернігівський обласний навчально-виробничий центр» і КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Чернігівської обласної ради.

Живлення електросистеми зазначеної будівлі проводиться через аварійний підземний кабель. Однак він не розрахований на великі навантаження, внаслідок чого житловий будинок постійно залишається без електропостачання. Разом із тим, через недостатню потужність устаткування у ньому відключено ліфт. Зростання обсягу споживання електричної енергії може призвести до виходу з ладу резервного кабелю та спричинити повне відключення будинку від енергосистеми.

Представники об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Наддесення», шукаючи вихід із критичної ситуації, зверталися до керівництва обласної ради із проханням сприяти вирішенню питання щодо проведення ремонтних робіт задля стабільного постачання електричної енергії для потреб споживачів.

Однак справа полягала у тому, що у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області перебувала тільки частина майнового комплексу, що розташований за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 160-а, яка була закріплена на праві господарського відання за КНЗ «Чернігівський обласний навчально-виробничий центр».

Можливість проведення ремонтних робіт кабелю стримувалася через неврегульованість їх балансової (майнової) належності.

Розуміючи скрутне становище, в якому через несправність об’єкту електроенергетики заручниками стали мешканці багатоповерхівки та навчальний заклад, обласна рада не стала стояти осторонь. Рішенням 12 сесії підземні силові електричні кабелі живлення ААБ 3х95 (L=110 м) та ААБ 3х350, 1х16 (L=110 м) були визнані комунальною власністю області і передані на бухгалтерський облік КНЗ «Чернігівський обласний навчально-виробничий центр» Чернігівської обласної ради.

Минулого року депутатський корпус обласної ради прийняв рішення, яким збільшив статутний капітал КНЗ «Чернігівський обласний навчально-виробничий центр», аби виділити кошти саме для підключення високовольтного електричного обладнання. На ці цілі було спрямовано 300 тисяч гривень.

Під час відвідування Главою держави Володимиром Зеленським КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» у червні цього року голова обласної ради Ігор Вдовенко разом із першим заступником керівника Офісу Президента Сергієм Трофімовим поспілкувалися із представниками об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Наддесення».

Аналізуючи можливі варіанти виходу із критичної ситуації, аби забезпечити людям комфортні умови проживання та стабільну роботу комунальних закладів, на розгляд 24-ї сесії обласної ради було винесено проєкт рішення «Про проведення капітального ремонту підземних силових електричних кабелів». Депутати одноголосно підтримали виділення 500 тисяч гривень для проведення та фінансування робіт із капітального ремонту підземних силових електричних кабелів живлення ААБ 3х95 (L=110 м) та ААБ 3х350, 1х16 (L=110 м).

Днями спільним розпорядженням керівництва області на ремонт підземного силового електричного кабелю живлення електричної енергії вже виділено 250 тисяч гривень.

Вирішення питання забезпечення надійного та безпечного постачання електричної енергії до будівлі за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 160-а та відстоювання інтересів представників об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Наддесення» перебуває на особистому контролі голови обласної ради Ігоря Вдовенка.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.