Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 04:21:15

Реальні кроки на шляху забезпечення безперебійного постачання електричної енергії до житлового будинку по вулиці Шевченка, 160-а у місті Чернігові

31.07.2020   09:38Агенцiя

Уже не один рік поспіль існує проблема з організацією належного електропостачання майнового комплексу, що розташований за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 160-а. Мова йде про будівлю, де розташовані житловий будинок на 58 квартир, що перебувають у приватній власності, а також приміщення КНЗ «Чернігівський обласний навчально-виробничий центр» і КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Чернігівської обласної ради.

Живлення електросистеми зазначеної будівлі проводиться через аварійний підземний кабель. Однак він не розрахований на великі навантаження, внаслідок чого житловий будинок постійно залишається без електропостачання. Разом із тим, через недостатню потужність устаткування у ньому відключено ліфт. Зростання обсягу споживання електричної енергії може призвести до виходу з ладу резервного кабелю та спричинити повне відключення будинку від енергосистеми.

Представники об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Наддесення», шукаючи вихід із критичної ситуації, зверталися до керівництва обласної ради із проханням сприяти вирішенню питання щодо проведення ремонтних робіт задля стабільного постачання електричної енергії для потреб споживачів.

Однак справа полягала у тому, що у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області перебувала тільки частина майнового комплексу, що розташований за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 160-а, яка була закріплена на праві господарського відання за КНЗ «Чернігівський обласний навчально-виробничий центр».

Можливість проведення ремонтних робіт кабелю стримувалася через неврегульованість їх балансової (майнової) належності.

Розуміючи скрутне становище, в якому через несправність об’єкту електроенергетики заручниками стали мешканці багатоповерхівки та навчальний заклад, обласна рада не стала стояти осторонь. Рішенням 12 сесії підземні силові електричні кабелі живлення ААБ 3х95 (L=110 м) та ААБ 3х350, 1х16 (L=110 м) були визнані комунальною власністю області і передані на бухгалтерський облік КНЗ «Чернігівський обласний навчально-виробничий центр» Чернігівської обласної ради.

Минулого року депутатський корпус обласної ради прийняв рішення, яким збільшив статутний капітал КНЗ «Чернігівський обласний навчально-виробничий центр», аби виділити кошти саме для підключення високовольтного електричного обладнання. На ці цілі було спрямовано 300 тисяч гривень.

Під час відвідування Главою держави Володимиром Зеленським КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» у червні цього року голова обласної ради Ігор Вдовенко разом із першим заступником керівника Офісу Президента Сергієм Трофімовим поспілкувалися із представниками об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Наддесення».

Аналізуючи можливі варіанти виходу із критичної ситуації, аби забезпечити людям комфортні умови проживання та стабільну роботу комунальних закладів, на розгляд 24-ї сесії обласної ради було винесено проєкт рішення «Про проведення капітального ремонту підземних силових електричних кабелів». Депутати одноголосно підтримали виділення 500 тисяч гривень для проведення та фінансування робіт із капітального ремонту підземних силових електричних кабелів живлення ААБ 3х95 (L=110 м) та ААБ 3х350, 1х16 (L=110 м).

Днями спільним розпорядженням керівництва області на ремонт підземного силового електричного кабелю живлення електричної енергії вже виділено 250 тисяч гривень.

Вирішення питання забезпечення надійного та безпечного постачання електричної енергії до будівлі за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 160-а та відстоювання інтересів представників об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Наддесення» перебуває на особистому контролі голови обласної ради Ігоря Вдовенка.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 137 нових випадків COVID-19

Виявлено 137 нових випадків COVID-19 18:30

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 5 березня в області зафіксовано 137 нових випадків COVID-19.

Оновлена фотодокументальна виставка

Оновлена фотодокументальна виставка "Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка" - на вебсайті Державного архіву області 14:27

Напередодні дня народження Тараса Шевченка Державний архів Чернігівської області підготував до експонування оновлену фотодокументальну виставку «Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка». До неї увійшло більше 30 документів, які хронологічно охопили період 1844 – 2006 років.

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий 13:45

4 березня в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Чернігівській області провели нараду щодо підведення підсумків службової діяльності в лютому.

Городнянська міська лікарня отримала авто

Городнянська міська лікарня отримала авто 13:33

Вантажопасажирський УАЗ став помічником Городнянської міської лікарні.

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА 13:24

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в січні 2021 року становила 9877 грн. Це в 1,6 рази вище мінімальної заробітної плати (6000 грн) та на 16,5% – ніж рік тому.