Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 грудня, 21:31:06

Поліція встановила місцезнаходження іноземця, який викрав дитину

31.07.2020   07:46Агенцiя

Тільки-но до поліції надійшло повідомлення про викрадення 8-річної дівчини на Коропщині, всі сили правоохоронців області були мобілізовані і спрямовані на її пошуки.

29 липня до поліції надійшло повідомлення від 41-річної мешканки одного з сіл Коропського району. Жінка повідомила, що її колишній чоловік, який мешкає в Німеччині, приїхав та забрав їхню спільну дочку. Автівкою вони поїхали у невідомому напрямку.

На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Коропського відділення поліції, дільничний офіцер. До встановлення місцеперебування дитини залучили правників Управління карного розшуку Головного управління Нацполіції в Чернігівській області, поліцейських ювенальної превенції, сектор реагування патрульної поліції.

– Всім поліцейським Чернігівщини та Київщини були надіслані орієнтування про пошук дитини, – говорить начальник ГУНП в Чернігівській області Володимир Нідзельський. – Всього за кілька годин поліцейські знайшли чоловіка з дитиною в одному з районів Києва. Правоохоронці доправили їх до Коропського відділення поліції для з’ясування всіх обстави події.

Поліція встановила, що батько дитини є законним опікуном в Німеччині, однак не має відповідних документів, що мають юридичну силу в Україні. Поліцейські повернули дитину матері.

Відомості про подію поліція внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Поліцейські відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 146 Кримінального кодексу України (викрадення малолітньої дитини), що карається обмеженням або позбавленням волі на п’ять років.

Триває досудове розслідування.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини