Чернігів: будівлю складу, який заважає доповненню нової дороги на Шерстянку велодоріжкою, зменшать шляхом реконструкції
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 29 липня затверджені та надані містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки для реконструкції будівлі складу по вул. Дмитра Самоквасова.
Це – одна з двох старих складських будівель, необхідність реконструкції або знесення яких виникла у зв’язку з перспективою будівництва велодоріжки обабіч нової дороги на Шерстянку. Інакше вільне місце дозволяє зробити уздовж нової дороги тільки тротуар, без велодоріжки.
По містобудівні умови і обмеження для реконструкції (зменшення) будівлі до управління архітектури міської ради звернувся сам власник складу. Рішення виконкому потрібне для розробки проекту реконструкції та оформлення документів.
Наразі нову дорогу до мікрорайону «Шерстянка» з вулиці Івана Мазепи активно будують . Готова перша з ділянок майбутньої дороги – уздовж скверу «Казка». На інших ділянках – різні етапи дорожніх робіт. Перед будівельниками стоїть завдання укласти проїжджу частину по всій довжині дороги нижнім шаром асфальту до вересня цього року. У цьому ж році зроблять і тротуар, тож пішоходи також скоро зможуть користуватися цим шляхом більш комфортно.
Як ми вже розповідали, об’єкт будуватиметься у два етапи. На першому виконуються всі перенесення комунікацій, підготовчі роботи та укладка нижнього шару асфальтного покриття - щоби вже можна було відкрити рух автотранспорту. У наступному році планується влаштування верхнього шару асфальтного покриття, а також облаштування території: встановлення дорожніх знаків, інших об'єктів інфраструктури, нанесення розмітки, озеленення території тощо.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).