Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 14:54:17

Фахівці Городнянського територіального управління Держпродспоживслужби обстежили об’єкти нагляду у Сеньківці

29.07.2020   10:07Агенцiя

На території митного пункту пропуску «Сеньківка» працівниками Городнянського районного управління Держпродспоживслужби здійснено моніторингову перевірку закладів громадського харчування на предмет дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Особлива увага акцентувалась на організації роботи у напрямку проведення температурного скринінгу працівникам, централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту, нанесення маркування для дотримання дистанції, правил використання багаторазового посуду, наявності засобів індивідуального захисту, запасів дезінфікуючих засобів, дотримання маскового і дезінфекційного режиму тощо.

Під час обстеження відібрані зразки змивів з обладнання та робочих поверхонь у закладах громадського харчування на контроль якості дезінфекції, проведено роз’яснювальну роботу з персоналом закладів та відвідувачами щодо профілактики поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Останні новини Чернігівщини

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні 14:17

Про це на засіданні повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів 14:13

Чарівна Десна – це безцінний спадок, про який кожен з нас має дбати, аби зберегти для наступних поколінь.

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber 12:46

Знана чернігівська спортсменка Олена Костевич виборола бронзову нагороду у вправі ПП-3 (гібридний фінал) на міжнародних змаганнях з кульової стрільби Polish Open Kaliber.

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми 12:01

У Чернігові затвердили Програму розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, соціальної підтримки сімей з дітьми у місті Чернігові на 2021-2023 роки.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ