Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 серпня, 13:26:50

Фахівці Городнянського територіального управління Держпродспоживслужби обстежили об’єкти нагляду у Сеньківці

29.07.2020   10:07Агенцiя

На території митного пункту пропуску «Сеньківка» працівниками Городнянського районного управління Держпродспоживслужби здійснено моніторингову перевірку закладів громадського харчування на предмет дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Особлива увага акцентувалась на організації роботи у напрямку проведення температурного скринінгу працівникам, централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту, нанесення маркування для дотримання дистанції, правил використання багаторазового посуду, наявності засобів індивідуального захисту, запасів дезінфікуючих засобів, дотримання маскового і дезінфекційного режиму тощо.

Під час обстеження відібрані зразки змивів з обладнання та робочих поверхонь у закладах громадського харчування на контроль якості дезінфекції, проведено роз’яснювальну роботу з персоналом закладів та відвідувачами щодо профілактики поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Останні новини Чернігівщини

Стратегія розвитку Ніжинської міської ОТГ реалізована на 85 відсотків

Стратегія розвитку Ніжинської міської ОТГ реалізована на 85 відсотків 11:15

5 серпня презентували звіт за І півріччя по реалізації Стратегії розвитку Ніжинської ОТГ на період до 2027 року.

За І півріччя фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини перевірили понад 400 суб’єктів господарювання

За І півріччя фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини перевірили понад 400 суб’єктів господарювання 11:01

Спеціалісти Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини за 6 місяців здійснили 411 перевірок на предмет безпечності і окремих показників якості харчових продуктів та ветмедицини.

У Сновському районі виявили незаконну рубку дерев

У Сновському районі виявили незаконну рубку дерев 10:56

В ході проведення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства інспекторами Державної екологічної інспекції у Чернігівській області у Сновському районі виявлено факт знищення зелених насаджень.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:02

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.