П’ятьох підозрюваних у вчиненні розбою у місті Сновськ взяли під варту
За процесуального керівництва Менської місцевої прокуратури поліцією повідомлено п’ятьом особам про підозру у вчиненні розбійного нападу на господарів будинку у місті Сновськ, що стався уночі 24 липня 2020 року (ч. 3 ст. 187 КК України). Двоє з них – громадяни Молдови.
У суботу та неділю, 26 і 27 липня 2020 року, Щорський районний суд області задовольнив підтримані прокурором клопотання слідчого та обрав усім підозрюваним запобіжний захід у виді тримання під вартою без права внесення застави.
Троє осіб в балаклавах проникли до будинку подружжя з метою заволодіння їх майном. Зловмисники завдали чоловіку та жінці тілесні ушкодження, у тому числі ножем, після чого зв’язали їх та закрили у підвалі будинку. Із собою підозрювані прихопили 3 тисячі доларів США, 25 000 гривень, вироби із золота та відразу зникли у невідомому напрямку.
Проте вже через декілька годин безпосередніх виконавців злочину (чотирьох громадян) затримано в порядку ст. 208 КПК України. Також правоохоронцями затримано пособника цього нападу.
До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України.
Розслідування за цим фактом перебуває на контролі прокуратури Чернігівської області.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.