Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 26 липня до 8:00 27 липня 2020 року.
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждало.
Дорожньо-транспортні пригоди – 3:
- на 63 км автодороги Р 65 КПП Миколаївка-КПП Катеринівка Новгород- Сіверського району о 04 год. 19 хв. 26 липня виявлено тіло водія мопеда "XGJAO 50Q-2A". Під час керування мопедом йому стало погано, серцевий приступ, через що останній впав та помер на місці;
- в смт Талалаївка по вул. Центральній о 11 год. 20 хв. 26 липня водій скутера марки "ZEMIS" не надав перевагу в русі та здійснив зіткнення зі скутером "Хонда Діо". Внаслідок події водії отримали тілесні ушкодження. Обох водіїв доставлено до Талалаївської центральної районної лікарні;
- в с. Макіївка Носівського району по вул. Центральній о 21 год. 04 хв. 26 липня водій автомобіля "ЗАЗ Таврія", рухаючись заднім ходом, не переконавшись в безпечності маневру, здійснив наїзд на свою дружину. Остання отримала тілесні ушкодження та госпіталізована до Носівської центральної районної лікарні.
Пожежі – 4:
пожежі в житловому секторі – 2:
- в с. Бір Козелецького району в господарстві по вул. Полярній, 29 о 06 год. 28 хв. 26 липня сталася пожежа житлового будинку (6х11 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено 3 кв.м перекриття. Причина пожежі - недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів;
- в м. Бахмач по вул. Лермонтова, 2 о 16 год. 14 хв. 26 липня сталася пожежа житлового будинку, що не експлуатується (8х10 м, стіни дерев'яні, покрівля ондулінова). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено конструктивні елементи стін на площі 80 кв.м. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи;
пожежі на об’єкті – 1:
- в с. Кошівка Чернігівського району по вул. Шосейній, 3 на території підприємства ТОВ "Карбоголд" о 22 год. 39 хв. 26 липня сталася пожежа 20 металевих ємностей з деревним вугіллям. Вогнем знищено 20 куб. м вугілля, пошкоджено дерев'яні конструкції покрівлі навісу (6х63 м, конструктивні елементи та покрівля - металеві). Причина пожежі та збиток - встановлюються.
пожежі сухої трави та сміття – 1:
- біля с. Клочків Чернігівського району о 19 год. 12 хв. 26 липня на відкритій території сталася пожежа сміття на площі 0,01 га. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 9 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 26 липня до 20 години 27 липня очікується мінлива хмарність. Без істотних опадів. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура вночі 13-18º тепла, вдень 27-32º тепла.
По Чернігову температура вночі 14-16º тепла, вдень 28-30º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.