Менська прокуратура вимагає стягнути заборгованість за користування земельною ділянкою вартістю 19 мільйонів гривень
Менська місцева прокуратура звернулася до суду з позовом про стягнення з фермерського господарства заборгованості з орендної плати та розірвання договору оренди земельної ділянки вартістю 19 млн грн.

Прокуратурою встановлено, що одне з фермерських господарств області використовувало земельну ділянку площею 475 га на підставі договору оренди, укладеного із Сновською районною державною адміністрацією. Орендну оплату за користування землею господарство мало сплачувати у строки, визначені договором.
Водночас, упродовж 2018-2020 років орендар земельної ділянки, що розташована в адміністративних межах Сновського району, не виконував належним чином обов’язки, передбачені договором та систематично не сплачував орендну плату за її користування, утворивши значну заборгованість перед бюджетом громади.
Так, борг господарства на момент звернення до суду склав понад 100 тисяч гривень.
Наразі справа за позовом прокуратури розглядається у суді.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21
Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
"Любеч. Ілюстрована історія" презентована в бібліотеці 11:09
9 жовтня 2025 року у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація науково-популярного видання "Любеч. Ілюстрована історія", авторами якої є любечани Сергій Граб та Анатолій Федорченко.
Infocrime Чернігів: маніпуляції та фейки вересня 11:06
За перший місяць моніторингу проєктом Infocrime Чернігів було виявлено 273 матеріали, що містять ознаки маніпуляцій або є фейками.

Пільги на комуналку для військових із Чернігова: хто має право та як оформити — пояснюють юристи 10:53
Чернігівці військові, які боронять Україну та мають статус учасників бойових дій, можуть отримати знижку на оплату комунальних послуг. Як оформити пільгу та які документи потрібні — роз’яснюють експерти Юридичного Гончаренко центру.