Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 березня, 09:45:18

Робоча група спільно з постійною комісією напрацювала низку рекомендацій стосовно вирішення проблем медичної галузі області

24.07.2020   08:33Агенцiя

23 липня відбулося спільне засідання робочої групи з перевірки діяльності і вивчення питання функціонування комунального некомерційного підприємства «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» та постійної комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів.

До обговорення питань також долучилися начальник управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації Петро Гармаш та директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Валерій Дудко.

Враховуючи важливість повноцінного функціонування КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради, робоча група напрацювала низку рекомендацій. Зокрема:

Обласній державній адміністрації:

1.Внести на розгляд наступної сесії обласної ради питання «Про функціонування КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради, дитячого протитуберкульозного санаторію в складі

КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб» Чернігівської обласної рад, КНП «Прилуцький обласний будинок дитини «Надія» Чернігівської обласної ради.

2.Віднайти кошти обласного бюджету для забезпечення функціонування КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради і дитячого протитуберкульозного санаторію в складі КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб» Чернігівської обласної ради та збереження колективів цих закладів на період до 1 жовтня 2020 року.

Голові обласної ради:

1.Оголосити конкурс з відбору кандидатів на призначення на посаду директора КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

2.Скликати позачергову сесію обласної ради для розгляду питання «Про функціонування КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради, дитячого протитуберкульозного санаторію в складі КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб» Чернігівської обласної рад, КНП «Прилуцький обласний будинок дитини «Надія» Чернігівської обласної ради.

3.Звернутися до голів обласних рад щодо ініціювання звернень обласних рад до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я України та Національної служби здоров'я України стосовно вирішення питання фінансування дитячих санаторіїв.

Як зазначив голова робочої групи – заступник голови обласної ради Арсен Дідур, виконання даних рекомендацій триматиметься на постійному контролі.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 4 березня по 8:00 5 березня 2021 року.

Прилуцькою місцевою прокуратурою заявлено 2 позовні заяви про стягнення збитків із чорних лісорубів

Прилуцькою місцевою прокуратурою заявлено 2 позовні заяви про стягнення збитків із чорних лісорубів 08:25

Прилуцькою місцевою прокуратурою у березні поточного року вжито заходів представницького характеру щодо стягнення матеріальних збитків, заподіяних державі, внаслідок незаконної вирубки дерев, на території Прилуцького району.

Поліцейські припинили діяльність підпільного грального закладу

Поліцейські припинили діяльність підпільного грального закладу 08:15

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом виявлення в центрі Чернігова закладу з незаконного надання гральних послуг.

Проходять районні етапи Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості

Проходять районні етапи Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості "Пожежі краще запобігти!" 08:00

На Чернігівщині тривають районні етапи Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості "Пожежі краще запобігти!".