Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 16:04:25

Робоча група спільно з постійною комісією напрацювала низку рекомендацій стосовно вирішення проблем медичної галузі області

24.07.2020   08:33Агенцiя

23 липня відбулося спільне засідання робочої групи з перевірки діяльності і вивчення питання функціонування комунального некомерційного підприємства «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» та постійної комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів.

До обговорення питань також долучилися начальник управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації Петро Гармаш та директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Валерій Дудко.

Враховуючи важливість повноцінного функціонування КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради, робоча група напрацювала низку рекомендацій. Зокрема:

Обласній державній адміністрації:

1.Внести на розгляд наступної сесії обласної ради питання «Про функціонування КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради, дитячого протитуберкульозного санаторію в складі

КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб» Чернігівської обласної рад, КНП «Прилуцький обласний будинок дитини «Надія» Чернігівської обласної ради.

2.Віднайти кошти обласного бюджету для забезпечення функціонування КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради і дитячого протитуберкульозного санаторію в складі КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб» Чернігівської обласної ради та збереження колективів цих закладів на період до 1 жовтня 2020 року.

Голові обласної ради:

1.Оголосити конкурс з відбору кандидатів на призначення на посаду директора КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

2.Скликати позачергову сесію обласної ради для розгляду питання «Про функціонування КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради, дитячого протитуберкульозного санаторію в складі КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб» Чернігівської обласної рад, КНП «Прилуцький обласний будинок дитини «Надія» Чернігівської обласної ради.

3.Звернутися до голів обласних рад щодо ініціювання звернень обласних рад до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я України та Національної служби здоров'я України стосовно вирішення питання фінансування дитячих санаторіїв.

Як зазначив голова робочої групи – заступник голови обласної ради Арсен Дідур, виконання даних рекомендацій триматиметься на постійному контролі.

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.