Робоча група обласної ради провела чергове засідання
21 липня в обласній раді відбулося чергове засідання робочої групи з перевірки діяльності і вивчення питання функціонування комунального некомерційного підприємства «Обласний дитячий санаторій «Пролісок», яку очолює заступник голови обласної ради Арсен Дідур.

Про перспективи подальшого функціонування та фінансування закладу членів робочої групи поінформували начальник управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації Петро Гармаш та директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Валерій Дудко. Він, зокрема, зазначив, що існуюча заборгованість із заробітної плати працівникам санаторію буде виплачена найближчим часом, а кошти на утримання закладу необхідно шукати спільно з різних джерел.
Після обговорення було прийнято рішення засідання робочої групи не закривати. Його продовження відбудеться 23 липня після засідання постійної комісії з питань бюджету та фінансів обласної ради, на якому питання фінансування закладу буде розглянуто більш предметно. За необхідності внесення змін до бюджету області депутати будуть ініціювати скликання позачергової сесії обласної ради.
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.