Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 11:51:00

На кордоні вилучили вантажівку зі знищеним вінкодом

21.07.2020   08:39Агенцiя

В міжнародний автомобільний пункт пропуску «Сеньківка», на в’їзд до України прибув вантажний автомобіль «IVECO» сербської реєстрації.

В ході огляду автомобіля прикордонним нарядом виникла підозра в тому, що вінкод автомобіля знищений. В ході поглибленого вивчення підозри підтвердилися.

Про виявлення кримінального правопорушення за статтею 290 «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу» Кримінального Кодексу України повідомлено співробітників Національної поліції, яким і передано автомобіль.

Прес-служба прикордонного загону

Останні новини Чернігівщини

Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44

Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.

Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22

З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.

Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47

У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.

Учениця з Коропа здобула диплом ІІ ступеня на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології 10:36

Успіхи чернігівських школярів на всеукраїнському рівні вкотре доводять, що наполегливість допомагає долати будь-які виклики.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини