Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 07:31:58

Держпродспоживслужба продовжує контролювати виконання протиепідемічних заходів на об’єктах нагляду

18.07.2020   11:29Агенцiя

Спеціалісти Куликівського територіального управління спільно з представниками Національної поліції здійснюють контроль за виконанням вимог протоколу № 10 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13 червня у закладах торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами, громадського харчування, закладах побутового обслуговування населення і дитячих садках, розташованих на території району.

Особлива увага звертається на температурний скринінг працівників, організацію місць для обробки рук спиртовмісними антисептиками, нанесення маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між відвідувачами не менше 1,5 м, застосування маскового режиму, наявність дезінфекційних засобів та дотримання дезінфекційного режиму, виконання працівниками правил особистої гігієни, наявність урн для використаних засобів індивідуального захисту та інші вимоги  постанов Головного державного санітарного лікаря України.

Під час проведення позапланових обстежень 3 закладів громадського харчування на 2 об’єктах виявлені порушення, про що складені відповідні протоколи і надані рекомендації щодо негайного усунення недоліків.

Спільні рейди з правоохоронцями тривають також у Козелецькому районі. Зокрема, за період карантинних обмежень здійснено 531 комісійне обстеження, зроблено 103 попередження, а представниками Національної поліції складено 4 протоколи щодо порушення карантинних умов.

Крім закладів торгівлі харчовими продуктами та громадського харчування, інспектуються і суб’єкти господарювання, котрі займаються пасажирськими перевезеннями.

Фахівці Держпродспоживслужби постійно проводять роз’яснювальну роботу з продавцями, адміністраторами закладів харчування, перевізниками та водіями на предмет виконання ними протиепідемічних заходів під час карантинних обмежень на території району.

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.