Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 04:13:33

Держпродспоживслужба продовжує контролювати виконання протиепідемічних заходів на об’єктах нагляду

18.07.2020   11:29Агенцiя

Спеціалісти Куликівського територіального управління спільно з представниками Національної поліції здійснюють контроль за виконанням вимог протоколу № 10 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13 червня у закладах торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами, громадського харчування, закладах побутового обслуговування населення і дитячих садках, розташованих на території району.

Особлива увага звертається на температурний скринінг працівників, організацію місць для обробки рук спиртовмісними антисептиками, нанесення маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між відвідувачами не менше 1,5 м, застосування маскового режиму, наявність дезінфекційних засобів та дотримання дезінфекційного режиму, виконання працівниками правил особистої гігієни, наявність урн для використаних засобів індивідуального захисту та інші вимоги  постанов Головного державного санітарного лікаря України.

Під час проведення позапланових обстежень 3 закладів громадського харчування на 2 об’єктах виявлені порушення, про що складені відповідні протоколи і надані рекомендації щодо негайного усунення недоліків.

Спільні рейди з правоохоронцями тривають також у Козелецькому районі. Зокрема, за період карантинних обмежень здійснено 531 комісійне обстеження, зроблено 103 попередження, а представниками Національної поліції складено 4 протоколи щодо порушення карантинних умов.

Крім закладів торгівлі харчовими продуктами та громадського харчування, інспектуються і суб’єкти господарювання, котрі займаються пасажирськими перевезеннями.

Фахівці Держпродспоживслужби постійно проводять роз’яснювальну роботу з продавцями, адміністраторами закладів харчування, перевізниками та водіями на предмет виконання ними протиепідемічних заходів під час карантинних обмежень на території району.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 137 нових випадків COVID-19

Виявлено 137 нових випадків COVID-19 18:30

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 5 березня в області зафіксовано 137 нових випадків COVID-19.

Оновлена фотодокументальна виставка

Оновлена фотодокументальна виставка "Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка" - на вебсайті Державного архіву області 14:27

Напередодні дня народження Тараса Шевченка Державний архів Чернігівської області підготував до експонування оновлену фотодокументальну виставку «Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка». До неї увійшло більше 30 документів, які хронологічно охопили період 1844 – 2006 років.

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий 13:45

4 березня в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Чернігівській області провели нараду щодо підведення підсумків службової діяльності в лютому.

Городнянська міська лікарня отримала авто

Городнянська міська лікарня отримала авто 13:33

Вантажопасажирський УАЗ став помічником Городнянської міської лікарні.

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА 13:24

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в січні 2021 року становила 9877 грн. Це в 1,6 рази вище мінімальної заробітної плати (6000 грн) та на 16,5% – ніж рік тому.