Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 серпня, 07:59:13

Ніжин: робоча група проводить перевірки щодо дотримання карантинних обмежень

18.07.2020   11:21Агенцiя

Відповідно до розпорядження міського голови №75 від 19.03.2020 року (зі змінами) було створено робочу групу, яка постійно проводить роботу щодо контролю виконання та роз’яснення вимог карантинних заходів, спрямованих на запобігання поширенню на території Ніжина гострої респіраторної хвороби COVID-19, яку спричиняє коронавірус SARS-CoV-2.

Цього тижня обстежували заклади громадського харчування. Встановлено, що  деякі керівники (власники) закладів громадського харчування  до цього часу не ознайомились з рекомендаціями  головного державного санітарного лікаря, згідно яких дозволено провадження господарської діяльності з надання послуг населенню.

Члени робочої групи провели профілактичні бесіди з керівниками,  працівниками закладів і громадянами щодо необхідності дотримання встановлених карантинних обмежень. Також фахівці провели роз’яснення про відповідальність у разі не виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (СOVID-19)». 

У разі поширення хвороби на території Ніжинської громади із-за неналежного здійснення господарської діяльності окремими суб’єктами господарювання – органи місцевого самоврядування прийматимуть рішення щодо посилення карантинних заходів.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, оборонної та мобілізаційної роботи

Останні новини Чернігівщини

10 серпня - Міжнародний день біодизельного палива

10 серпня - Міжнародний день біодизельного палива 07:54

Мета - зосередити увагу на поновлюваних, а не викопних видах палива, а так само на честь дня проведення дослідницьких експериментів сера Рудольфа Дизеля, який в 1893 році запустив свій двигун.

7 міфів про алкоголь та наукові обгрунтування

7 міфів про алкоголь та наукові обгрунтування 13:16

Слухи о том, что крепкие напитки убивают мозг, а кофе помогает протрезветь, несколько преувеличены.

Смачні рецепти вихідного дня: топ 6 страв з цвітної капусти

Смачні рецепти вихідного дня: топ 6 страв з цвітної капусти 13:04

Який овоч не лише дуже смачний, але й гарний на вигляд? Багато хто, відповідаючи на це питання, назве цвітну капусту. Її суцвіття естетично виглядають і відмінно поєднуються з іншими овочами, більшістю спецій, сирами, м’ясом і птицею.

Гороскоп на наступний тиждень 10-16 серпня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 10-16 серпня 2020 року 12:57

З 11 до 15 серпня Уран буде у стадії стаціонарності, Марс з’єднується з Чорним Місяцем, що активізує кармічні теми, проблеми поколінь. Маючи вплив на Марс, Чорний Місяць підпорядковує особисту волю підступним спонуканням та інстинктам.