Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 03:21:37

Ніжин: робоча група проводить перевірки щодо дотримання карантинних обмежень

18.07.2020   11:21Агенцiя

Відповідно до розпорядження міського голови №75 від 19.03.2020 року (зі змінами) було створено робочу групу, яка постійно проводить роботу щодо контролю виконання та роз’яснення вимог карантинних заходів, спрямованих на запобігання поширенню на території Ніжина гострої респіраторної хвороби COVID-19, яку спричиняє коронавірус SARS-CoV-2.

Цього тижня обстежували заклади громадського харчування. Встановлено, що  деякі керівники (власники) закладів громадського харчування  до цього часу не ознайомились з рекомендаціями  головного державного санітарного лікаря, згідно яких дозволено провадження господарської діяльності з надання послуг населенню.

Члени робочої групи провели профілактичні бесіди з керівниками,  працівниками закладів і громадянами щодо необхідності дотримання встановлених карантинних обмежень. Також фахівці провели роз’яснення про відповідальність у разі не виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (СOVID-19)». 

У разі поширення хвороби на території Ніжинської громади із-за неналежного здійснення господарської діяльності окремими суб’єктами господарювання – органи місцевого самоврядування прийматимуть рішення щодо посилення карантинних заходів.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, оборонної та мобілізаційної роботи

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 137 нових випадків COVID-19

Виявлено 137 нових випадків COVID-19 18:30

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 5 березня в області зафіксовано 137 нових випадків COVID-19.

Оновлена фотодокументальна виставка

Оновлена фотодокументальна виставка "Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка" - на вебсайті Державного архіву області 14:27

Напередодні дня народження Тараса Шевченка Державний архів Чернігівської області підготував до експонування оновлену фотодокументальну виставку «Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка». До неї увійшло більше 30 документів, які хронологічно охопили період 1844 – 2006 років.

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий 13:45

4 березня в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Чернігівській області провели нараду щодо підведення підсумків службової діяльності в лютому.

Городнянська міська лікарня отримала авто

Городнянська міська лікарня отримала авто 13:33

Вантажопасажирський УАЗ став помічником Городнянської міської лікарні.

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА 13:24

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в січні 2021 року становила 9877 грн. Це в 1,6 рази вище мінімальної заробітної плати (6000 грн) та на 16,5% – ніж рік тому.