Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 06:21:47

Ніжин: робоча група проводить перевірки щодо дотримання карантинних обмежень

18.07.2020   11:21Агенцiя

Відповідно до розпорядження міського голови №75 від 19.03.2020 року (зі змінами) було створено робочу групу, яка постійно проводить роботу щодо контролю виконання та роз’яснення вимог карантинних заходів, спрямованих на запобігання поширенню на території Ніжина гострої респіраторної хвороби COVID-19, яку спричиняє коронавірус SARS-CoV-2.

Цього тижня обстежували заклади громадського харчування. Встановлено, що  деякі керівники (власники) закладів громадського харчування  до цього часу не ознайомились з рекомендаціями  головного державного санітарного лікаря, згідно яких дозволено провадження господарської діяльності з надання послуг населенню.

Члени робочої групи провели профілактичні бесіди з керівниками,  працівниками закладів і громадянами щодо необхідності дотримання встановлених карантинних обмежень. Також фахівці провели роз’яснення про відповідальність у разі не виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (СOVID-19)». 

У разі поширення хвороби на території Ніжинської громади із-за неналежного здійснення господарської діяльності окремими суб’єктами господарювання – органи місцевого самоврядування прийматимуть рішення щодо посилення карантинних заходів.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, оборонної та мобілізаційної роботи

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.