Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 жовтня, 02:40:09

Опорні лікарні Чернігівської області не закуповували медичні маски через Prozorro

15.07.2020   12:09Агенцiя

Із початку пандемії до 1 липня опорні лікарні закупили через Prozorro 1,2 млн медичних масок на 9,5 млн грн. Однак опорні лікарні Чернігівської області за цей час не купували медичні маски через систему публічних закупівель.

Дані підрахував фахівець з публічнихзакупівель DOZORRO Ярослав Пилипенко.

Чернігівська область не єдина, чиї опорні лікарні не закуповували медичні маски. Аналогічна ситуація у Луганській, Кіровоградській та Черкаській областях.
Вартозазначити, що це лише дані системиProzorro. Окрім цього, опорні лікарні можуть отримувати медичні маски та іншінеобхідні товари з резервів, гуманітарної допомоги та завдяки допомозі бізнесу.

Більше про закупівліпо COVID-19 на Facebook-сторінці DOZORRO.

Якщо бажаєте отримувати інші новини, пов’язані із закупівлями під час пандемії, пишіть: zalevska@ti-ukraine.org

Довідково:
Трансперенсі Інтернешнл Україна– акредитований представник глобального руху TransparencyInternational, що комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції.
ТІ Україна адмініструвала та передала державі системи Prozorro, Prozorro.Продажі та eHealth. Також наш інноваційно-експертний центр впровадив Рейтинг прозорості міст і розбудовує спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями.
Контакти для медіа: Олеся Коваль, koval@ti-ukraine.org, 093-808-82-78.

Останні новини Чернігівщини

Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56

До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини