Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 лютого, 14:17:04

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС Чернігівщини 50 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

13.07.2020   11:54Агенцiя

Упродовж минулого тижня з 6 по 13 липня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 182 чоловіка особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

Вогнеборцями ліквідовано 22 пожежі, 1 з яких виникла на об'єкті, 11 в житловому секторі громадян, 2 на транспорті, 2 інші, 6 сміття, а також сухої рослинності в природних екологічних системах.

На жаль, у вогні загинула одна особа. 10 липня о 22:30 у м. Новгород-Сіверський по вул. Федора Радуса зареєстровано факт пожежі в житловому будинку. На місці пригоди виявлено тіло господаря 1989 р.н. Вогнем знищено майно. Причина та збиток встановлюються. Підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області до виконання завдань за призначенням не залучалися.

Внаслідок порушення правил безпеки у водоймах області потонуло 3 особи.

Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 6 разів залучалися до дій за призначенням.
Знищено у встановленому порядку 6 боєприпасів часів Другої світової війни, зокрема 4 артилерійські снаряди калібром 76 та 152 мм, а також 2 мінометні міни калібром 82 мм.

Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 22 рази залучалися для надання допомоги громадянам, проведення інших невідкладних робіт, а також виконання заходів із запобігання поширенню захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

23 лютого: цей день в Україні і світі

23 лютого: цей день в Україні і світі 08:57

День 1461 Російська агресія - Day 1461 Russian aggression

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини