Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 грудня, 10:48:16

Кордон за тиждень. Офіційно

13.07.2020   09:10Агенцiя

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Порушень державного кордону України не допущено, пункти пропуску, які за рішенням Уряду продовжують свою роботу, працюють безперебійно, безпеку осіб, що перетинають державний кордон персоналом прикордонного загону забезпечено.

За спробу порушення державного кордону України до адміністративної відповідальності притягнуто 5 осіб.

З 6 по 12 липня 2020 року на Чернігівщині, через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 11,3 тис. осіб та 6,3 тис. транспортних засобів.

До адміністративної відповідальності притягнуто 24 особи, яких оштрафовано на 27285 гривень.

Температурний скрінінг, що проводиться відносно громадян, які в’їжджають до України, проведено у 5569 осіб. Випадків виявлення осіб з підвищеною температурою або явними ознаками вірусних захворювань не зафіксовано.

Мобільний додаток для контролю режиму обсервації та самоізоляції «ДіЙ Вдома» встановлено 2547 особами, при цьому 232 особи відмовились встановлювати додаток, про що повідомлено Національну поліцію.

Прес-служба прикордонного загону

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Виставка картин «Герої серед нас» 10:04

У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).

Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01

Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.

На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54

Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.

У Чернігові поліцейські розслідують обставини смертельної ДТП 09:49

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула 84-річна жінка-пішохід.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини