Нагородили воїнів-танкістів, які повернулися зі Сходу України
Після тривалого перебування на фронті, повернулися до рідних домівок в селище Гончарівське військовослужбовці першої окремої танкової Сіверської бригади.
Присутні вшанували хвилиною мовчання своїх полеглих побратимів та поклали живі квіти до місцевого меморіалу Слави, зокрема 41 військовослужбовець бригади з початком бойових дій поклав своє життя за щасливе майбутнє українського народу.
В урочистій обстановці бійців нагородили відзнаками, грамотами, цінними подарунками, грошовими преміями тощо виконуючий обов’язки командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Олександр Голоднюк, командувач військ оперативного командування «Північ» генерал-майор Валерій Залужний, представники органів державної та місцевої влади та інші поважні гості.
Кульмінацією події став святковий концерт колективу військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України під керівництвом начальника центру - художнього керівника підполковника Ігоря Кішмана.
Ігор Березинський, спеціальний кореспондент (м.Чернігів) Інформагентства МО України АрміяInform
Останні новини Чернігівщини
Безбар’єрність як щоденна реалізація конституційних прав: у Чернігові відбулася діалогова платформа 11:13
Напередодні Дня Конституції України у Чернігові відбулася діалогова платформа «Конституція рівних можливостей: Україна без бар’єрів».
У Чернігові провели «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій 10:50
У Чернігові днями провели футбольний «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій. Його організували Чернігівська обласна асоціація футболу спільно з ГО «Платформа підтримки героїв».
Поліцейські оперативно розшукали зниклого 8-річного хлопчика з Бахмача 10:15
21 червня до поліції надійшло повідомлення про зникнення дитини, 2017 року народження, в м. Бахмач Ніжинського району