Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 23:00:11

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

09.07.2020   12:20Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

Троє з нововиявлених пацієнтів госпіталізовані до Прилуцької ЦРЛ з Прилук, Варвинського та Прилуцького районів. Двоє чернігівців та один житель Прилук лікуються амбулаторно. По двох випадках проводиться епідеміологічне розслідування.

На жаль, померла 84-річна пацієнтка з Чернігова, яка перебувала на госпіталізації з підтвердженим діагнозом COVID-19. Висловлюємо щирі співчуття близьким та рідним.

Підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 590.

З них:
- 412 пацієнтів одужали;
- 139 — лікуються амбулаторно;
- 23 — перебувають на госпіталізації в лікарнях;
- 11 летальних випадків (1 - Борзнянський район, 5 - Варвинський район, 1 - Носівський район; 4 - м.Чернігів);
- 5 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19 (1 - Борзнянський район,  4 - м.Чернігів).

За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 70 ПЛР-досліджень та ІФА-дослідженнь – 162.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини