Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 березня, 15:08:25

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

09.07.2020   12:07Агенцiя

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.

Першу свердловину на цій ділянці пробурили у 70-их роках. Коли вона вийшла з ладу, у 2006 році побудували нову, більш потужну. Утім нею користувалися лише 10 років, потім свердловина розгерметизувалася, розповідає Андрій Богдан, голова Городнянської ОТГ.

Кілька років у громаді шукали гроші на будівництво нової резервної свердловини. Через законодавчі перепони, державних коштів на її будівництво отримати не вдалося. Проблему вирішили своїми силами. На проект витратили 3 мільйони 800 тисяч гривень з бюджету громади. Будівництво почали у 2019 році , у липні цього року – готову свердловину презентували громаді.

Міський голова запевняє, експертизи показали, що вода у Городні - одна з найкращих в Україні, якісна та збалансована.

Останні новини Чернігівщини

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36

З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:31

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.