Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 травня, 23:05:00

Припинено незаконну торгівлю тютюновими виробами

09.07.2020   08:02Агенцiя

Викрито злочинну діяльність мешканців Чернігівської та Волинської областей, які організували та здійснювали діяльність з незаконного ввезення сигарет та подальшу їх реалізацію на митній території України, а також збут підпільно виготовленої горілки.

Не будучи зареєстрованими в якості суб’єктів господарювання та не маючи ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, ділки оптом та в роздріб реалізовували незаконно ввезені сигарети та незаконно виготовлену алкогольну продукцію через ринки Чернігівської області, а також в мережі «Інтернет», шляхом розміщення оголошень в закритих групах мобільних додатків миттєвих повідомлень.

Доставку здійснювали поштовими службами доставки.

За результатами проведених обшуків  з незаконного обігу вилучено 2630 пачок сигарет, 85 літрів горілки в скляній тарі та тарі «bag-in-box». Всього вилучено ТМЦ на суму 145 тис. гривень.

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини