Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 13:38:37

За минулу добу зафіксовано 8 нових випадків підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19

08.07.2020   14:53Агенцiя

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію станом на 11 годину 8 липня.

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 8 липня в області одужали ще 10 пацієнтів, які хворіли на COVID-19. З них по троє пацієнтів одужали у Чернігові, Варвинському та Чернігівському районах. Ще один хворий одужав у Городнянському районі.

За минулу добу зафіксовано 8 нових випадків підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19. З них три в Ічнянському, по одному у Корюківському, Чернігівському та Козелецькому районах, а також по одному хворому у Чернігові та Прилуках.
Житель Козелеччини госпіталізований, інші перебувають на амбулаторному лікуванні.

Отже, на Чернігівщині 584 підтверджених випадків COVID-19.

З них:
- 412 пацієнти одужали;
- 138 перебуває на амбулаторному лікуванні;
- 19 госпіталізовано до закладів охорони здоров’я;
- 10 летальних випадків (1-Борзнянський район, 5-Варвинський район, 1-Носівський район; 3-м. Чернігів);
- 5 померлі особи із супутнім діагнозом COVID-19 (1-Борзнянський район, 4-м.Чернігів).

За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 162 ПЛР-досліджень та ІФА-дослідженнь – 162.

На сьогодні у Чернігівській області 157 активних випадків коронавірусу.

Лікарі наголошують на тому, що хвороба часто може мати безсимптомний характер або проявлятися як легке нездужання. А отже, невідомо, хто з вашого оточення може бути носієм вірусу COVID-19. Тому закликаємо дотримуватись соціальної дистанції, правил особистої гігієни, уникати скупчення людей та використовувати захисні маски у громадських місцях.

Останні новини Чернігівщини

До уваги ВПО та отримувачів різних видів соціальних допомог! 13:37

Нагадуємо, що з 1 липня 2025 року внутрішнє адміністрування соціальних допомог, в тому числі і допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, передано до органів Пенсійного фонду України.

На Чернігівщині триває підготовка до експлуатації доріг в осінньо-зимовий період 13:16

Підрядні організації Чернігівщини активно працюють над належним експлуатаційним утриманням автодоріг в осінньо-зимовий період 2025-2026 років.

Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко відзначив поліцейських, які вибороли призові місця на спортивних ветеранських змаганнях 12:45

Керівник обласної поліції Іван Іщенко відзначив здобутки на спортивній арені ветеранів поліції Чернігівщини Андрія Нестеренка і Антона Душка, а також поліцейської Лілії Бондаренко.

Резервне живлення забезпечує безперебійну роботу ключових світлофорів Чернігова під час відключень електроенергії 11:42

В умовах погодинних відключень електроенергії у Чернігові продовжують працювати світлофорні об'єкти на ключових перехрестях та вулицях міста.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини