Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 13:45:34

Державну програму протимінної діяльності на 2011 рік піротехніки МНС Чернігівщини виконали

08.11.2011   08:07Агенцiя

Окрім знищення вибохонебезпечних предметів, що залишили бої Великої Вітчизняної війни, у цьому році з квітня місяця піротехніки та фахівці аварійно-рятувального загону спецпризначення УМНС в Чернігівській області майже півроку провели на колишніх військових полігонах.

4 листопада знищенням п’яти вибухонебезпечних предметів вони завершили заплановані на 2011 рік роботи по розмінуванню визначених територій.

Державна цільова соціальна програма протимінної діяльності розрахована на 2009-2014 роки. В цьому році піротехніки УМНС провели роботи з розмінування колишніх авіаційних полігонів “Ваганичі” (понад 400 га) у Городнянському та “Ведильці” (понад 300 га) у Чернігівському районах.

Під час їх перевірки було виявлено та знешкоджено 17 одиниць вибухонебезпечних предметів. Проте, найбільше боєприпасів було виявлено на території колишнього навчального центру Батуринський поблизу м. Батурин Бахмацького району.

Протягом серпня-жовтня піротехніки МНС обстежили 844 га, виявили та знешкодили 46 боєприпасів. 4 листопада було знищено останні з них, а це 3 артилерійські снаряди калібру 125 мм та 85 мм, 1 мінометну міну та 1 гранатометний постріл ПГ-2.

Наприкінці заходу, в.о. заступника начальника УМНС в області з питань оперативного реагування та цивільного захисту підполковник служби цивільного захисту Володимир Куц подякував фахівцям зведеного загону за важку та небезпечну роботу.

Крім того, під час робіт в Батурині, піротехніки виїздили у Талалаївський район, де виявили та знищили 37 артилерійських снарядів. Тож відповідно до розпорядження голови Талалаївської райдержадміністрації за проявлені мужність і героїзм при знешкодженні зазначених боєприпасів, ряду співробітників було оголошено подяки.


Підполковник служби цивільного захисту Євгеній Дубина, співробітник прес-служби УМНС в області

Останні новини Чернігівщини

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

Нагородили воїнів-танкістів, які повернулися зі Сходу України

Нагородили воїнів-танкістів, які повернулися зі Сходу України 12:32

Після тривалого перебування на фронті, повернулися до рідних домівок в селище Гончарівське військовослужбовці першої окремої танкової Сіверської бригади.

Обласний конкурс

Обласний конкурс "Кращий товар Чернігівщини" - 2020 12:19

8 липня оголошується початок щорічного обласного конкурсу «Кращий товар Чернігівщини» - 2020.