Визначено кращих начальників караулів підрозділів ДСНС
3 липня на базі спортивно-оздоровчого комплексу Управління ДСНС України у Чернігівській області відбувся відбірковий етап конкурсу "Кращий начальник караулу".
Щорічний захід проводиться з метою удосконалення професійної майстерності начальників караулів, запровадження в Державних пожежно-рятувальних підрозділах передового досвіду підготовки особового складу, забезпечення належного рівня утримання техніки й спецобладнання до дій за призначенням.
В змаганнях, що включали теоретичні завдання, виконання нормативів з одягання бойового одягу та спорядження, вправ з пожежними драбинами та рятувальною мотузкою взяли участь 19 конкурсантів.
В підсумку грошові винагороди та звання "Кращий начальник караулу з охорони населених пунктів" виборов Олександр Коваленко, представник 1-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Чернігова, а кращим молодим начальником караулу визнано Ігоря Якушина, представника 5-ої Державної пожежно-рятувальної частини селища Козелець.
Слід зазначити, що переможці конкурсу представлятимуть Чернігівську пожежно-рятувальну службу під час заключного етапу Всеукраїнського конкурсу на базі Вінницького вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності ДСНС України.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.