15 юнаків стануть прикордонниками
До Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора І. Момота направлено першу групу призовників весняного призову.
15 ретельно відібраних співробітниками відділення з добору у Чернігівській області юнаків з різних районів Чернігівської області та обласного центру незабаром стануть справжніми охоронцями державного рубежу України.
Подальша доля, після завершення навчання, приведе їх до підрозділів охорони кордону в різних областях нашої Держави і тільки від самих хлопців залежить те, як пройде їхня служба.
Саме про це і розповіли в напутньому слові призовникам заступник начальника Чернігівського прикордонного загону з персоналу полковник Юрій Безкостюк та голова ветеранської організації прикордонного загону підполковник у відставці Олександр Климанський.
А на останок призовників благословив на ратну службу військовий священник (капелан) прикордонного загону отець Максим.
Прес-служба прикордонного загону
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.