Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 січня, 11:47:37

Поліція закликає громадян не сплачувати за товар в Інтернеті до його отримання

03.07.2020   07:49Агенцiя

Поліцейські наполегливо рекомендують бути обачними під час онлайн покупок та розраховуватися за товар лише після того, як ви особисто його оглянули.

1 липня до поліції звернувся 34-річний мешканець одного з сіл Носівського району. На популярному сайті чоловік знайшов оголошення про продаж двигуна до човна. Ціна була дуже привабливою і значно нижчою за ринкову.

Носівчанин зв’язався із продавцем, який наполегливо вмовляв чоловіка одразу ж оплатити покупку. Ще 16 червня чоловік перерахував на банківську картку незнайомця 15 тисяч гривень. Після цього зв'язок із продавцем обірвався, а товару чоловік так і не отримав.

Лише через два тижні постраждалий вирішив звернутися по допомогу до поліцейських.

Поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Максимальна санкція цієї статті передбачає обмеження волі на строк до трьох років.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

7 січня: цей день в Україні і світі

7 січня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1414 Російська агресія - Day 1414 Russian aggression

Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46

Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24

У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.

Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58

Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини