Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 04:10:32

"Десна" продовжує допомагати лікарям у боротьбі з коронавірусом

02.07.2020   17:20Агенцiя

Уряд послабив карантинні обмеження, але загроза коронавірусу зберігається, а карантин в Україні наразі продовжений до 31 липня. Тому й «Десна» не припиняє допомагати Чернігівщині з профілактикою хвороби, що зараз вразила увесь світ.

Другого липня представники «Десни», на чолі зі спортивним директором клубу Вадимом Мельником, знову відвідали КНП «Чернігівський районний центр Первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД)» та передали лікарям партію антисептиків та масок.

– Хоча карантин й послаблений, ми не забуваємо, що українські лікарі продовжують боротися з хворобою, битися за життя кожного захворілого українця. Й у цій ситуації
обов’язок кожного, хто має таку можливість – допомогти. Сподіваємося, засоби від нашого клубу стануть у нагоді, – зазначив багаторічний капітан нашої команди Вадим
Мельник.

Нагадаємо, що весь період карантину ФК «Десна» забезпечувала антисептиками та масками як звичайних жителів Чернігову та району, так й організації та установи, які працюють з дітьми та у сфері медицини.

Наші футболісти постійно знаходяться на контролі лікарів та вже тричі здавали ПЛР-тести на коронавірус. До того ж гравці «Десни» й самі намагаються виконувати всі необхідні заходи безпеки, й закликають до цього вболівальників.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини