Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області
За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга 2 липня в Чернігівській області ще 29 пацієнтів одужали від COVID-19.
Тестування підтвердило відсутність вірусу у десяти чернігівців, дев’яти жителів Чернігівського району, п’ятьох мешканців Бобровицького району, у трьох осіб з Козелецького та двох з Менського районів. З них четверо хворих були госпіталізовані, а інші лікувалися амбулаторно.
В Чернігівській області зафіксовано 12 нових випадків підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19. Серед них чотири випадки захворювання у Чернігові, чотири – у Чернігівському районі, по одному у Прилуках, Бахмацькому, Бобровицькому та Менському районах. Всі хворі з підтвердженим діагнозом COVID-19 лікуються амбулаторно.
Загалом в області 553 випадки захворювання COVID-19.
З них:
- 350 пацієнтів одужали,
- 143 хворих лікуються амбулаторно,
- 42 госпіталізовані до медичних закладів,
- 5 переведені на лікування за місцем проживання, з них 4 пацієнти одужали (Куликівський район),
- 9 летальних випадків (1-Борзнянський район, 5-Варвинський район, 3-м. Чернігів),
- 4 померлі особи із супутнім діагнозом COVID-19 (1-Борзнянський район, 3-м.Чернігів).
За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 167 ПЛР-досліджень.
На сьогодні у Чернігівській області 185 активних випадків коронавірусу. Лікарі наголошують на тому, що хвороба часто може мати безсимптомний характер або проявлятися як легке нездужання.

Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.