Ріпкинський район: у ставку потонув 19-річний юнак
1 липня о 16:13 до Служби порятунку "101" у Ріпкинському районі від працівників Національної поліції надійшло повідомлення про те, що у ставку в с. Голубичі в декількох метрах від берега виявлено тіло потопельника.

Ним виявився місцевий 19-річний юнак, який цього ж дня відпочивав на березі водойми разом зі знайомими. Обставини трагічного випадку та причину смерті чоловіка з’ясовують правоохоронні органи.
У зв’язку з цим рятувальники Управління ДСНС у Чернігівській області звертають увагу громадян суворо дотримуватися правил безпечної поведінки на водоймах. Не купайтеся у незнайомих та небезпечних місцях, не заходьте у воду напідпитку, слідкуйте за розвагами дітей.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.
Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30
Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.
Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26
Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01
ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.