Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 січня, 06:25:33

Упродовж святкових і вихідних днів на Чернігівщині потонуло троє громадян, одну особу врятовано

30.06.2020   13:28Агенцiя

Упродовж минулих святкових і вихідних днів на Чернігівщині у водоймах потонуло троє громадян, одну особу врятовано. Така невтішна статистика є наслідком недотримання відпочивальниками елементарних заходів безпеки.

28 червня о 16:22 біля с. Лісові Сорочинці Прилуцького району у ставку місцеві жителі виявили та підняли з води тіло 39-річної односельчанки, яка того ж дня разом зі знайомими відпочивала біля водойми й потонула під час купання.

Інший нещасний випадок трапився на р. Десна неподалік с. Курилівка Коропського району. На очах у свідків потонув 39-річний чоловік. 29 червня для проведення пошукових робіт були залучені працівники Сосницької водолазно-рятувальної станції. Нажаль, тіло потонулого не виявлено.

28 червня о 00:02 на "Голубих озерах", що поблизу с. Олешня Ріпкинського району пірнув з містка на очах у свідків і не винирнув з водойми 25-річний юнак. Це помітили його знайомі та намагалася врятувати. Нажаль, реанімаційні заходи, які надавалися постраждалому на місці пригоди бригадою швидкої медичної допомоги результатів не дали і чоловік помер не приходячи до тями.

29 червня о 15:30 у м. Прилуки в межах міського пляжу на річці Удай раптово під час купання почала тонути 49-річна жінка. Її крики про допомогу почули працівники Прилуцької водолазно-рятувальної станції, які в цей час чергували на рятувальному посту. На щастя, допомога прийшла вчасно, адже жінка була знесилена і не змогла б самотужки дістатися до берега.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24

108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20

Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини