Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 16:57:52

Протягом півроку дільничні офіцери поліції Корюківщини склали майже чотири сотні адмінпротоколів

30.06.2020   07:34Агенцiя

Служба дільничних офіцерів Корюківського відділення поліції підбила підсумки своєї роботи за перше півріччя.

Дільничні оцінили ефективність вжиття організаційних і практичних заходів для покращення стану оперативної обстановки в районі, профілактики злочинності та захисту прав і законних інтересів громадян.

Так, дільничні офіцери поліції здійснювали контроль за 191 особою підоблікового елементу. Серед них — 28 раніше судимих осіб, які повернулися з місць позбавлення волі, а також засуджені за вчинення кримінальних правопорушень, виконання вироку щодо яких не пов’язано з позбавленням волі, та ряд інших категорій.

За матеріалами дільничних офіцерів поліції:

- 31 особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень (крадіжки, нанесення тілесних ушкоджень, систематичне вчинення домашнього насильства, невиконання рішення суду у вигляді громадських робіт, незаконне зберігання наркотичних засобів та інше),

- складено 363 адміністративні матеріали (вчинення насильства в сім’ї, дрібне хуліганство, порушення правил адміністративного нагляду, виготовлення і зберігання самогону та апаратів для його виготовлення, розпивання спиртних напоїв у громадському місці, порушення державних стандартів у сфері благоустрою населених пунктів та інше).

Для попередження рецидивної злочинності адміністративний нагляд з ініціативи дільничних офіцерів поліції встановлено за 7 особам, які підпадають під дію Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі».

Нагадаємо, що територію Корюківського району обслуговують 6 дільничних офіцерів поліції.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.