Нагородили бійців, що повернулися з фронту
В Чернігові на базі обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Конституції України.
- Сьогодні напередодні державного свята ми маємо за честь нагородити особовий склад обласного та районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки і також 119 окремої бригади територіальної оборони. В першу чергу – це військові, що виконували завдання у складі бойових підрозділів в районі проведення операції об’єднаних сил. Хочеться розвіяти той міф, що наші військовослужбовці постійно знаходяться в пункті постійної дислокації, деякі з них вже рік і більше виконували бойові завдання та мають певний досвід. Також багато хто потрапив до нас з бойових частин, з важкими пораненнями та каліцтвом, - розповів заступник військового комісара Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Вадим Лільчицький.
Наразі в бойових діях на Донбасі приймали участь більше 80 відсотків особового складу Чернігівського обласного ТЦК, переважна більшість яких нещодавно повернулися до рідних домівок.
- Це вже моя четверта ротація на Схід України. Загалом я вже більше ніж півтора роки на передовій. Там виконував бойові завдання на Луганщині у складі 72-гої окремої механізованої бригади на посаді навідника БМП. Там де ми знаходилися, обстріли не припинялися. Був випадок, коли ми отримували питну воду вдень і розпочинався масований обстріл з мінометів, треба було швидко приймати рішення та давати ворогу відсіч. Спочатку було трохи страшно, а вже надалі звик до цього. Доводилося інколи давати бій противнику, коли відстані були до 100 метрів, - розповів інструктор відділення рекрутингу та комплектування Козелецького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Погиба.
В урочистій обстановці військовий комісар Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Криворучко нагородив кращих військових та державних службовців відзнаками та грамотами.
Наостанок для присутніх колектив Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, який очолює підполковник Ігор Кішман, виконав дефіле військового оркестру.
Ігор Березинський, спеціальний кореспондент (м.Чернігів) Інформагентства МО України АрміяInform
Останні новини Чернігівщини
Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43
Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.
Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11
Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.
Неправдивий виклик — не розвага 16:35
Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.
9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).
Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18
Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.