Чернігівська місцева прокуратура виявила порушення під час проведення публічних закупівель газу
Чернігівська місцева прокуратура 23 червня звернулася до Господарського суду Чернігівської області з позовом, в якому вимагає визнати недійсними додаткові угоди до договору поставки природного газу та стягнути з постачальника понад 160 тис. грн надмірно сплачених грошових коштів.
Прокуратурою встановлено, що відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту Чернігівської райдержадміністрації у листопаді 2018 року укладено договір з суб’єктом господарювання щодо постачання природного газу до навчальних закладів Чернігівського району. У подальшому сторонами вказаного договору упродовж грудня 2018 року укладено дві додаткові угоди, відповідно до яких суттєво зменшено обсяги поставок газу, натомість ціну на газ збільшено на 20,99 %. Така зміна мотивована начебто коливанням ціни на ринку товарів цієї категорії.
Водночас з’ясовано, що зміни до договору внесені на підставі документів, які фактично не містять жодного підтвердження зростання ціни газового палива. Таким чином, додаткові угоди укладено за відсутності підстав, передбачених ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі».
За позовом прокуратури судом відкрито провадження.
Останні новини Чернігівщини
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52
Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48
День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.