Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 квітня, 10:25:44

Склад населення Чернігівської області за статтю. ДОВІДКА

26.06.2020   10:19Агенцiя

На 1 січня 2020 року в Чернігівській області проживало 535,8 тис. жінок та 447,0 тис. чоловіків.

Традиційно в структурі населення області за статтю спостерігається стабільна перевага представниць жіночої статі (55% від загальної чисельності населення).

У розрахунку на кожну тисячу чоловічого населення області припадає 1198 жінок. Найбільший статевий дисбаланс зафіксовано в місті Прилуки (на тисячу чоловіків налічується 1256 жінок), найменший – у Сосницькому (1132) та Н.-Сіверському (1142) районах.

Для різних вікових груп співвідношення чоловіків і жінок неоднакове. У молодшій віковій групі (0–14 років) переважають юнаки. Їх у розрахунку на тисячу дівчат налічується 1045.

Чисельна перевага чоловічої статі спостерігається до 40 років, а далі стрімко формується дисбаланс у бік жіночої статі. У цілому у віковій групі 15–64 роки на тисячу чоловіків припадає 1062 жінки,  а у віці 65 років і старше – 2165 жінок.

Чоловіки молодші за жінок. Їхній середній вік становить – 40,4 року, жінок – 46,8 року.

Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини