Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 грудня, 05:01:06

Ічнянський район: двоє підлітків, які намагалися власноруч загасити загоряння у господарській будівлі, отримали термічні опіки кінцівок

26.06.2020   07:33Агенцiя

24 червня о 23:40 до Служби порятунку "101" у Ічнянському районі надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі у с. Монастирище, що за 18 км від районного центру. Господарі помітили загоряння в середині споруди та зателефонували вогнеборцям.

За викликом на місце події оперативно прибуло відділення 23-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Ічня у складі 3 чоловік особового складу та 1 одиниці спецтехніки. На той момент полум'я майже повністю охопило дерев'яну господарчу будівлю, в якій зберігалася мототехніка та майно господарів.

Вогнеборці пожежу о 00:28 локалізували, а о 01:45 остаточно ліквідували та не допустили розповсюдження вогню на поруч розташовані споруди житлового та господарського призначення.

Внаслідок пожежі онук господарки 2004 р.н. отримав опіки верхніх кінцівок І - ІІ ступеня та його товариш 2006 р.н. отримав опіки нижніх кінцівок І - ІІ ступеня. Хлопці, помітивши загоряння намагалися самотужки за допомогою підручних засобів загасити пожежу. Бригадою швидкої медичної допомоги підліткам на місці події була надана необхідна допомога, проте від госпіталізації їх родичі відмовилися.

Наразі причина виникнення пожежі встановлюється.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини