Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 січня, 15:04:08

Призначення директора КЗ "Регіональний ландшафтний парк "Ялівщина" обговорювали в облраді

24.06.2020   12:20Агенцiя

23 червня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів робочу нараду з приводу узгодження проблемних питань щодо призначення директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради.

У заході взяли участь заступник голови постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин Микола Мисник, директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Катерина Сахневич, представники управління заповідної справи та природних ресурсів ОДА, виконавчого апарату обласної ради, громадськість.

Нагадаємо, що контракт, укладений із теперішнім директором КЗ "РЛП "Ялівщина" Володимиром Свердловим, закінчився 1 жовтня минулого року, після чого обласна рада доручила ОДА провести конкурс на заміщення вказаної посади.

На минулу 23 сесію обласної ради було підготовлено два проєкти рішень, які стосувалися даного питання: про звільнення Свердлова В.О. з посади директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради (у зв'язку із закінченням строку дії контракту) та про призначення Парфентьєва О.Г. на посаду директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради (за результатами проведення конкурсного відбору). Через недостатню кількість голосів рішення щодо звільнення Свердлова В.О. прийнято не було, а, відповідно, й рішення про призначення нового директора на розгляд депутатів у сесійній залі не виносилось.

Тож, на сьогоднішній день питання й досі залишається не вирішеним.

У ході наради учасники у своїх виступах акцентували увагу на перевагах і недоліках у роботі діючого директора РЛП «Ялівщина», висловлювали свої пропозиції щодо вирішення цього питання та обмінювалися думками з приводу пошуку шляхів виходу із ситуації, що склалася.

Підбиваючи підсумки зустрічі, Арсен Дідур дав доручення опрацювати дане питання на засіданні постійної комісії з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин обласної ради і підготувати відповідні пропозиції для прийняття остаточного рішення.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Яких кінострічок чекати у 2021 році? 12:09

У 2021 році вийде чимала кількість цікавих фільмів. Чого лише вартує четверта частина “Матриці”.

Як боротися зі швидкою втомою взимку? 7 простих кроків

Як боротися зі швидкою втомою взимку? 7 простих кроків 12:05

Кожен із нас час від часу почувається втомленим. Але, інколи, ця втома може надто затягнутися і стати постійним явищем. Найчастіше це трапляється взимку.

Сіємо розсаду помідоів: які дні сприятливі для майбутнього урожаю

Сіємо розсаду помідоів: які дні сприятливі для майбутнього урожаю 11:57

Коли сіяти, щоб отримати багатий урожай

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати «Королівську ватрушку»

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати «Королівську ватрушку» 11:51

Невідомо, хто вигадав назву «Ватрушка по-королівськи», але смак цієї випічки дійсно на неї заслуговує.

Гороскоп на наступний тиждень 25-31 січня 2021 року

Гороскоп на наступний тиждень 25-31 січня 2021 року 11:46

Мета ретроградного Меркурія - зробити людей терплячішими, це допоможе впоратися з неприємними обставинами в цей період.