Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 серпня, 22:36:24

Призначення директора КЗ "Регіональний ландшафтний парк "Ялівщина" обговорювали в облраді

24.06.2020   12:20Агенцiя

23 червня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів робочу нараду з приводу узгодження проблемних питань щодо призначення директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради.

У заході взяли участь заступник голови постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин Микола Мисник, директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Катерина Сахневич, представники управління заповідної справи та природних ресурсів ОДА, виконавчого апарату обласної ради, громадськість.

Нагадаємо, що контракт, укладений із теперішнім директором КЗ "РЛП "Ялівщина" Володимиром Свердловим, закінчився 1 жовтня минулого року, після чого обласна рада доручила ОДА провести конкурс на заміщення вказаної посади.

На минулу 23 сесію обласної ради було підготовлено два проєкти рішень, які стосувалися даного питання: про звільнення Свердлова В.О. з посади директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради (у зв'язку із закінченням строку дії контракту) та про призначення Парфентьєва О.Г. на посаду директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради (за результатами проведення конкурсного відбору). Через недостатню кількість голосів рішення щодо звільнення Свердлова В.О. прийнято не було, а, відповідно, й рішення про призначення нового директора на розгляд депутатів у сесійній залі не виносилось.

Тож, на сьогоднішній день питання й досі залишається не вирішеним.

У ході наради учасники у своїх виступах акцентували увагу на перевагах і недоліках у роботі діючого директора РЛП «Ялівщина», висловлювали свої пропозиції щодо вирішення цього питання та обмінювалися думками з приводу пошуку шляхів виходу із ситуації, що склалася.

Підбиваючи підсумки зустрічі, Арсен Дідур дав доручення опрацювати дане питання на засіданні постійної комісії з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин обласної ради і підготувати відповідні пропозиції для прийняття остаточного рішення.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками 15:10

У Чернігові кожна родина при народженні дитини отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності.

За загиблих у липні Захисників України помолилися у Чернігові

За загиблих у липні Захисників України помолилися у Чернігові 15:01

6 серпня в Чернігові у козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православної церкви України відповідно вимог карантину та рекомендацій Чернігівської облдержадміністрації проведено традиційну панахиду за усіма воїнами, які в ЛИПНІ 2020 року загинули в боях за незалежність України.

Обсяги реалізованої продукції промисловості. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості. ДОВІДКА 14:50

Підприємства області в січні–червні 2020 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 15301,5 млн.грн.

СБУ викрила підпільний цех з виробництва контрафактного пального

СБУ викрила підпільний цех з виробництва контрафактного пального 14:44

Співробітники Управління Служби безпеки України в Чернігівській області у взаємодії зі слідчими ДФС викрили організовану групу, яка налагодила нелегальне виробництво і продаж фальсифікованих нафтопродуктів у промислових обсягах. «Прибуток» фігурантів становив майже 2 мільйони гривень щомісяця.

Андрій Прокопенко: Готуємось представити потенціал Чернігівщини на Третьому форумі регіонів України та Білорусі

Андрій Прокопенко: Готуємось представити потенціал Чернігівщини на Третьому форумі регіонів України та Білорусі 14:31

6 серпня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко взяв участь у засіданні організаційного комітету з підготовки Третього Форуму регіонів України та Білорусі.