Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 квітня, 20:32:29

Призначення директора КЗ "Регіональний ландшафтний парк "Ялівщина" обговорювали в облраді

24.06.2020   12:20Агенцiя

23 червня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів робочу нараду з приводу узгодження проблемних питань щодо призначення директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради.

У заході взяли участь заступник голови постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин Микола Мисник, директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Катерина Сахневич, представники управління заповідної справи та природних ресурсів ОДА, виконавчого апарату обласної ради, громадськість.

Нагадаємо, що контракт, укладений із теперішнім директором КЗ "РЛП "Ялівщина" Володимиром Свердловим, закінчився 1 жовтня минулого року, після чого обласна рада доручила ОДА провести конкурс на заміщення вказаної посади.

На минулу 23 сесію обласної ради було підготовлено два проєкти рішень, які стосувалися даного питання: про звільнення Свердлова В.О. з посади директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради (у зв'язку із закінченням строку дії контракту) та про призначення Парфентьєва О.Г. на посаду директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради (за результатами проведення конкурсного відбору). Через недостатню кількість голосів рішення щодо звільнення Свердлова В.О. прийнято не було, а, відповідно, й рішення про призначення нового директора на розгляд депутатів у сесійній залі не виносилось.

Тож, на сьогоднішній день питання й досі залишається не вирішеним.

У ході наради учасники у своїх виступах акцентували увагу на перевагах і недоліках у роботі діючого директора РЛП «Ялівщина», висловлювали свої пропозиції щодо вирішення цього питання та обмінювалися думками з приводу пошуку шляхів виходу із ситуації, що склалася.

Підбиваючи підсумки зустрічі, Арсен Дідур дав доручення опрацювати дане питання на засіданні постійної комісії з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин обласної ради і підготувати відповідні пропозиції для прийняття остаточного рішення.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 387 нових випадків COVID-19

Виявлено 387 нових випадків COVID-19 19:16

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 23 квітня в області зафіксовано 387 нових випадків COVID-19.

В області зареєстровано перший в цьому році випадок захворювання ботулізмом

В області зареєстровано перший в цьому році випадок захворювання ботулізмом 16:58

В області зареєстровано перший в цьому році випадок захворювання ботулізмом - 32-річний мешканець м. Чернігова потрапив до лікарні після вживання риби в'яленої непатраної власного виготовлення.

Велике будівництво: біля Сокирина йдуть роботи з регенерації основи дороги 14:07

Це ділянка траси М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі поблизу межі з Київською областю, яка зараз у процесі капітального ремонту.

Владислав Атрошенко: Підвищення ціни на послугу з управління будинками відбудеться не раніше 1 червня

Владислав Атрошенко: Підвищення ціни на послугу з управління будинками відбудеться не раніше 1 червня 12:55

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 22 квітня провів нараду з керівниками комунальних підприємств, які надають послугу з управління, головними економістами та бухгалтерами цих підприємств.

Протидія незаконному обігу пального — один із пріоритетних напрямків роботи ОДА

Протидія незаконному обігу пального — один із пріоритетних напрямків роботи ОДА 12:40

22 квітня відбулася онлайн-нарада за участі центральних органів виконавчої влади, представників міжвідомчих регіональних робочих груп з ліквідації нелегального обігу та торгівлі нафтопродуктами.