В Чернігівській області зафіксовано 11 нових випадків інфікування COVID-19
Від коронавірусу одужали 15 осіб: дев’ять жителів Козелецького району, троє з Бобровицького, двоє з Чернігова і один з Прилук.
ПЛР-тест підтвердив захворювання у жителів:
Варвинського району – 2;
Козелецького району – 2 (перебувають на госпіталізації в Козелецькій ЦРЛ);
Новгород-Сіверського району – 1;
Чернігівського району – 1 (госпіталізований до Чернігівської ЦРЛ);
м. Ніжина – 2;
м. Прилук – 1;
м. Чернігова – 2.
Загалом в області виявлено 494 осіб, інфікованих COVID-19, з них:
- 186 пацієнтів одужало;
- 249 перебувають на амбулаторному лікуванні;
- 43 госпіталізовано до закладів охорони здоров’я;
- 5 переведено на лікування за місцем проживання (5- Куликівський район);
- 8 летальних випадків (1-Борзнянський район, 5-Варвинський район, 2-м. Чернігів);
- 3 особи померло із супутнім діагнозом COVID-19 (м. Чернігів).
За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 236 ПЛР-досліджень.
Попри те, що тих, хто одужав значно більше, ніж нових інфікованих, не варто втрачати пильність і нехтувати засобами захисту, адже відчуття безпеки дуже оманливе.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43
Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.
Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11
Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.
Неправдивий виклик — не розвага 16:35
Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.
9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).
Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18
Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.