На Міжвідомчій раді з питань сім’ї, ґендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і торгівлі людьми
Насильство у сім’ї є однією з найбільш поширених форм порушення прав людини. Частіше фізичного та психологічного тиску зазнають жінки. Наприклад, у першому кварталі 2020 року соціальні служби отримали 894 звернення, з них у 94 % жертвами були жінки.
Про це днями в облдержадміністрації говорили на Міжвідомчій раді з питань сім’ї, ґендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і торгівлі людьми.
– На сьогодні випадки насильства над дітьми та жінками непоодинокі у нашому регіоні. До групи ризику потрапили не лише сім’ї, в яких насильство коїться постійно, а й ті, що перебувають в умовах вимушеної самоізоляції. Тимчасова втрата роботи, погіршення фінансового і матеріального становища – все це, помножене на психологічне напруження в період карантину, часом викликає агресію та ускладнює стосунки в сім'ї, – наголосив заступник голови ОДА Андрій Подорван.
На Чернігівщині проводиться активна масштабна профілактична робота: лекції, тренінги, бесіди. Наприклад, протягом І кварталу соціальні служби провели заходи на тему – «Захисти себе», «Запобігання торгівлі людьми», «У пошуках синього птаха» тощо.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.