В Ічнянському районі поліція знищила незаконний посів маку
В ході операції «Мак-2020» на присадибній ділянці жительки Ічнянського району дільничний офіцер поліції виявив незаконний посів у більше ніж 300 рослин маку.
20 червня в рамках проведення оперативно-профілактичної операції «Мак-2020» правоохоронці виявили та вилучили на присадибній ділянці пенсіонерки 320 рослин маку. Зі слів господині, мак призначався виключно для випічки пиріжків.
Зразки рослин направлені на дослідження. Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 310 Кримінального кодексу України (незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від ста до п'ятисот рослин).
Карається штрафом від 1700 до 8500 гривень або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31
8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.
11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22
День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression